Wadi Degla FC 21.01.01 Zamalek
Wadi Degla FC 0: 0 Zamalek

2020.11.25 07:00

CAF Bajnokok Ligája döntő: Öt tudnivaló Ahlyról, Zamalekről

Az Al-Ahly és Zamalek pénteki egyiptomi CAF Bajnokok Ligája-döntő az afrikai klubmérkőzés, amely a kontinens legnagyobb riválisait állítja egymással szemben a legértékesebb trófeáért. több ' 20.11.2020 14:27

Afrika összefoglaló: Drámai egyiptomi kupagyőzelem Zamalek számára

A CAF Bajnokok Ligája döntőse, Zamalek a szünetben és a hosszabbításban gólt szerzett, hogy megkapja a hétvégén az egyiptomi FA-kupa nyolcaddöntős győzelmét Masr felett .... több ' 2020.03.07 13:56

A Bajnokok Ligája háromszoros jinx ismét sztrájkol

A hétvégi tunéziai Esperance klub lett a legújabb áldozata annak a jinxnek, amely megakadályozta, hogy bármely klub háromszor egymás után megnyerje a CAF Bajnokok Ligáját .... több ' Abdelraouf Benguit (Espérance de Tunis)2020.03.05 02:00

CAF Bajnokok Ligája nyolcaddöntők: Öt tudnivaló

A góltól félénk Esperance Abdelraouf Benguitra fog figyelni, amikor megpróbálja legyőzni a Zamalek idegenbeli vereségét 3-1-re, amikor pénteken a CAF Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének második mérkőzését fogadják. több ' 2019.30.30 18:49

A CAF szondája törölte a Bajnokok Ligája-mérkőzést Egyiptomban

Az Afrikai Labdarúgó-szövetség tisztviselői hétfőn megerősítették, hogy vizsgálják, miért nem játszották le a hétvégén Egyiptomba tervezett CAF Bajnokok Ligája-mérkőzést .... több ' 2016.04.19 22:23

Zamalek diavetítése
Első 12. Kerek 02/07/2021 H Ittihad El-Iskandary Ittihad El-Iskandary 2: 0 (0: 0)
CAF Ch.Lg. D csoport 02/12/2021 H MC Alger MC Alger 0: 0 (0: 0)
Első 13. Kerek 20.02.02 H Ismaily Ismaily 2: 1 (0: 0)
CAF Ch.Lg. D csoport 21.02.2013 NAK NEK Teungueth FC Teungueth FC 0: 0 (0: 0)
Első 14. Kerek 21.01.01 NAK NEK Wadi Degla FC Wadi Degla FC 0: 0 (0: 0)