VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg, németországi csapat

20.03.03 22:47

Lipcse lássa a Wolfsburgot, hogy elérje a Német Kupa elődöntőjét

Yussuf Poulsen és Hwang Hee-chan megsemmisítette a második félidő góljait, amikor az RB Leipzig 2-0-ra legyőzte a Wolfsburgot a szerdai Német Kupa-nyolcaddöntőben a Bundesliga formában szereplő felek feszült csatájában .... több ' 20.02.2021 22:54

Steffen a duplán, miközben a Wolfsburg a Bundesligában a harmadik

Renato Steffen kétszer is betalált, mivel a Wolfsburg pénteken 3–0-ra legyőzte az Arminia Bielefeld csapatát, és ezzel a Bundesligában a harmadik helyre lépett .... több ' 2021.02.07 22:26

A lipcsei a Forma-Wolfsburg ellen lépnek pályára a kupa negyedében

Az RB Leipzig a német kupa nyolcaddöntőjében a vasárnapi döntetlen után a Wolfsburggal mérkőzik meg, míg a Borussia Moenchengladbach a Borussia Dortmundot fogadja az egész Bundesliga másik döntetlenjén .... több ' 2021.01.16 21:03

A lipcsei csapások nagy eséllyel megdöntik a Bayernt a Bundesliga éléről

Az RB Leipzig elhagyta esélyét arra, hogy szombaton a Bayern München helyére lépjen a Bundesliga vezetőjeként, miután 2–2-es döntetlent ért el a Wolfsburgban .... több ' 2021.01.01 03:00

Haaland újra akcióba lép, amikor a Bundesliga visszatér a mini break-ről

Erling Braut Haaland, a Borussia Dortmund támadója várhatóan nagyon várt visszatérést nyújt a sérüléséből, miközben csapata úgy véli, hogy visszavág a Bundesliga legjobb négy közé a vasárnapi magasrangú Wolfsburg elleni győzelmével .... több ' 2020.12.24 00:25

2020. 08. 30. 23:06

Az uralkodó Lyon megverte a Wolfsburgot, és megszerezte az ötödik női Bajnokok Ligája-címet

2020.08.29. 03:00

A Wolfsburg célja megállítani Lyont

2020.06.27 18:01

A Bremen elkapja a rájátszás túlélési esélyét, a bajnok Bayern útja Wolfsburg

2020.06.16. 20:58

Gladbach félresöpörte a Wolfsburgot a Bajnokok Ligája reményeinek növelése érdekében

VfL Wolfsburg diavetítése
Bundesliga 20. Kerek 02/06/2021 NAK NEK FC Augsburg FC Augsburg 2: 0 (1: 0)
Bundesliga 21. Kerek 21.02.2014 H Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 0: 0 (0: 0)
Bundesliga 22. Kerek 20.02.19 NAK NEK Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 3: 0 (1: 0)
Bundesliga 23. Kerek 21/02/2021 H Hertha BSC Hertha BSC 2: 0 (1: 0)
DFB-Pokal Negyeddöntők 21/03/2021 NAK NEK RB Lipcse RB Lipcse 0: 2 (0: 0)