New York RB

New York RB, az USA csapata

2020.10.04 05:29

Az Orlando City veri a Red Bullst, hogy kilenc meccsig meghosszabbítsa a veretlenségi sorozatot

Junior Urso az ötödik percben szerezte az esetleges győztes gólt, mivel az Orlando City SC szombaton 3-1-re legyőzte a New York Red Bullst, így kilenc mérkőzésre meghosszabbította veretlenségi sorozatát .... több ' 20.07.2020 06:59

A Red Bulls legyőzte az Atlanta Unitedet az MLS is Back versenyen

Florian Valot gólt szerzett az első félidőben, amikor a New York Red Bulls szombaton tartotta az Atlanta United 1-0-s legyőzését az MLS is Back tornán .... több ' 2019.05.04 22:58

Zlatan gólt szerez, de a Red Bulls legyőzi a Galaxy-t

Zlatan Ibrahimovic szerzett gólt, de a Los Angeles Galaxy szombaton megadta két második félidei gólját a 3–2-es Major League Soccer vereségben a New York Red Bullstól .... több ' 2019.04.23 00:45

A Red Bulls tagadja, hogy Henry beszámolt volna a klubbal

A korábbi sztárcsatár, Thierry Henry nem csatlakozik újra a New York Red Bullshoz - közölte a Major League Soccer klub sportigazgatója hétfői közleményében .... több ' 2019.03.13 06:11

Red Bulls, a Dynamo kiszorult a Bajnokok Ligájából

Brian Lozano fogantyúja kiemelte a 10 percen belüli négygólos futást, amely Santos Lagunát kedden 4–2-re emelte a New York Red Bulls és a CONCACAF Bajnokok Ligája elődöntőjébe .... több ' 2018.30.30 06:52

Atlanta az MLS Kupában találkozik a Portlanddal

2018.26.11 05:35

Az Atlanta United hajózik a Red Bulls mellett az MLS East döntőjének első szakaszában

2018.11.05 06:29

A legénység élén álló Red Bulls, az Atlanta az NYCFC-vel maradt le az MLS-kupa rájátszásában

A New York RB diavetítése
MLS 5. Kerek 2020.10.25 NAK NEK Chicago Fire Chicago Fire 2: 2 (1: 0)
MLS 5. Kerek 2020.10.28 H Új-Angliai Forradalom Új-Angliai Forradalom 1: 0 (0: 0)
MLS 6. Kerek 2020.02.11 NAK NEK New York City FC New York City FC 2: 5 (2: 2)
MLS 6. Kerek 2020.08.08 H Toronto FC Toronto FC 2: 1 (2: 0)
MLS 1. Kerek 2020.11.21 NAK NEK Columbus Crew Columbus Crew 2: 3 (1: 1)