Olaszország »Serie A 2019/2020» Menetrend



Serie A 2019/2020 menetrend: Itt megtalálja az összes mérkőzést az áttekintésben



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 kiesés 2004/2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 rájátszás 1999/2000 1998/1999 Uefa-Cup 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992 / 1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987/1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975 / 1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 Kiesés 1960 / 1961 1959/1960 1958/1959 1957/1958 1956/1957 1955/1956 1954/1955 1953/1954 1952/1953 1951/1952 1950/1951 1949/1950 1948/1949 1947/1948 1946/1947 1945/1946 Dél 1945/1946 Észak 1945/1946 utolsó forduló 1942/1943 1941/1942 1940/1941 1939/1940 1938/1939 1937/1938 1936/1937 1935/1936 1934/1935 1933/1934 1932/1933 1931/19 32 1930/1931 1929/1930


1. Kerek
2019.08.24 öt órakor Parma Calcio 1913 - Juventus 0: 1 (0: 1)
19:45 ACF Fiorentina - SSC Napoli 3: 4 (1: 2)
2019.08.25 öt órakor Udinese Calcio - AC Milan 1: 0 (0: 0)
19:45 Cagliari Labdarúgás - Brescia Calcio 0: 1 (0: 0)
19:45 Hellas Verona - Bologna FC 1: 1 (1: 1)
19:45 AS Roma - Genova CFC 3: 3 (2: 2)
19:45 Sampdoria - Lazio Róma 0: 3 (0: 1)
19:45 SPAL 2013 Ferrara - Atalanta 2: 3 (2: 1)
19:45 Torino FC - Sassuolo Calcio 2: 1 (1: 0)
2019.08.26 19:45 Inter - US Lecce 4: 0 (2: 0)
2. Kerek
2019. 08. 30 19:45 Bologna FC - SPAL 2013 Ferrara 1: 0 (0: 0)
2019.08.31 öt órakor AC Milan - Brescia Calcio 1: 0 (1: 0)
19:45 Juventus - SSC Napoli 4: 3 (2: 0)
2019.01.01 öt órakor Lazio Róma - AS Roma 1: 1 (0: 1)
19:45 Atalanta - Torino FC 2: 3 (1: 1)
19:45 Cagliari Labdarúgás - Inter 1: 2 (0: 1)
19:45 Genova CFC - ACF Fiorentina 2: 1 (1: 0)
19:45 US Lecce - Hellas Verona 0: 1 (0: 0)
19:45 Sassuolo Calcio - Sampdoria 4: 1 (3: 0)
19:45 Udinese Calcio - Parma Calcio 1913 1: 3 (1: 1)
3. Kerek
2019.09.14 14:00 ACF Fiorentina - Juventus 0: 0 (0: 0)
öt órakor SSC Napoli - Sampdoria 2: 0 (1: 0)
19:45 Inter - Udinese Calcio 1: 0 (1: 0)
2019.09.15 11:30 Genova CFC - Atalanta 1: 2 (0: 0)
14:00 Brescia Calcio - Bologna FC 3: 4 (3: 1)
14:00 Parma Calcio 1913 - Cagliari Labdarúgás 1: 3 (0: 2)
14:00 SPAL 2013 Ferrara - Lazio Róma 2: 1 (0: 1)
öt órakor AS Roma - Sassuolo Calcio 4: 2 (4: 0)
19:45 Hellas Verona - AC Milan 0: 1 (0: 0)
2019.09.16 19:45 Torino FC - US Lecce 1: 2 (0: 1)
4. Kerek
2019.09.20 19:45 Cagliari Labdarúgás - Genova CFC 3: 1 (0: 0)
2019.09.21 14:00 Udinese Calcio - Brescia Calcio 0: 1 (0: 0)
öt órakor Juventus - Hellas Verona 2: 1 (1: 1)
19:45 AC Milan - Inter 0: 2 (0: 0)
2019.09.22 11:30 Sassuolo Calcio - SPAL 2013 Ferrara 3: 0 (2: 0)
14:00 Bologna FC - AS Roma 1: 2 (0: 0)
14:00 US Lecce - SSC Napoli 1: 4 (0: 2)
14:00 Sampdoria - Torino FC 1: 0 (0: 0)
öt órakor Atalanta - ACF Fiorentina 2: 2 (0: 1)
19:45 Lazio Róma - Parma Calcio 1913 2: 0 (1: 0)
5. Kerek
2019.09.24 18:00 Hellas Verona - Udinese Calcio 0: 0 (0: 0)
20:00 Brescia Calcio - Juventus 1: 2 (1: 1)
2019.09.25 18:00 AS Roma - Atalanta 0: 2 (0: 0)
20:00 ACF Fiorentina - Sampdoria 2: 1 (1: 0)
20:00 Genova CFC - Bologna FC 0: 0 (0: 0)
20:00 Inter - Lazio Róma 1: 0 (1: 0)
20:00 SSC Napoli - Cagliari Labdarúgás 0: 1 (0: 0)
20:00 Parma Calcio 1913 - Sassuolo Calcio 1: 0 (0: 0)
20:00 SPAL 2013 Ferrara - US Lecce 1: 3 (1: 1)
2019.09.26 20:00 Torino FC - AC Milan 2: 1 (0: 1)
6. Kerek
2019.09.28 14:00 Juventus - SPAL 2013 Ferrara 2: 0 (1: 0)
öt órakor Sampdoria - Inter 1: 3 (0: 2)
19:45 Sassuolo Calcio - Atalanta 1: 4 (0: 4)
2019.09.29 11:30 SSC Napoli - Brescia Calcio 2: 1 (2: 0)
14:00 Lazio Róma - Genova CFC 4: 0 (2: 0)
14:00 US Lecce - AS Roma 0: 1 (0: 0)
14:00 Udinese Calcio - Bologna FC 1: 0 (1: 0)
öt órakor Cagliari Labdarúgás - Hellas Verona 1: 1 (1: 0)
19:45 AC Milan - ACF Fiorentina 1: 3 (0: 1)
2019. 09. 30 19:45 Parma Calcio 1913 - Torino FC 3: 2 (2: 2)
7. Kerek
2019.05.05 14:00 SPAL 2013 Ferrara - Parma Calcio 1913 1: 0 (1: 0)
öt órakor Hellas Verona - Sampdoria 2: 0 (1: 0)
19:45 Genova CFC - AC Milan 1: 2 (1: 0)
2019.06.06 11:30 ACF Fiorentina - Udinese Calcio 1: 0 (0: 0)
14:00 Atalanta - US Lecce 3: 1 (2: 0)
14:00 Bologna FC - Lazio Róma 2: 2 (2: 2)
14:00 AS Roma - Cagliari Labdarúgás 1: 1 (1: 1)
öt órakor Torino FC - SSC Napoli 0: 0 (0: 0)
19:45 Inter - Juventus 1: 2 (1: 1)
2019.12.18 19:45 Brescia Calcio - Sassuolo Calcio 0: 2 (0: 1)
8. Kerek
2019.10.19 14:00 Lazio Róma - Atalanta 3: 3 (0: 3)
öt órakor SSC Napoli - Hellas Verona 2: 0 (1: 0)
19:45 Juventus - Bologna FC 2: 1 (1: 1)
2019.10.20 11:30 Sassuolo Calcio - Inter 3: 4 (1: 3)
14:00 Cagliari Labdarúgás - SPAL 2013 Ferrara 2: 0 (1: 0)
14:00 Sampdoria - AS Roma 0: 0 (0: 0)
14:00 Udinese Calcio - Torino FC 1: 0 (1: 0)
öt órakor Parma Calcio 1913 - Genova CFC 5: 1 (3: 0)
19:45 AC Milan - US Lecce 2: 2 (1: 0)
2019.10.21 20:00 Brescia Calcio - ACF Fiorentina 0: 0 (0: 0)
9. Kerek
2019.10.25 19:45 Hellas Verona - Sassuolo Calcio 0: 1 (0: 0)
2019.10.26 14:00 US Lecce - Juventus 1: 1 (0: 0)
öt órakor Inter - Parma Calcio 1913 2: 2 (1: 2)
19:45 Genova CFC - Brescia Calcio 3: 1 (0: 1)
2019.10.27 11:30 Bologna FC - Sampdoria 2: 1 (0: 0)
14:00 Atalanta - Udinese Calcio 7: 1 (3: 1)
14:00 SPAL 2013 Ferrara - SSC Napoli 1: 1 (1: 1)
14:00 Torino FC - Cagliari Labdarúgás 1: 1 (0: 1)
öt órakor AS Roma - AC Milan 2: 1 (1: 0)
19:45 ACF Fiorentina - Lazio Róma 1: 2 (1: 1)
10. Kerek
2019.10.29 18:00 Parma Calcio 1913 - Hellas Verona 0: 1 (0: 1)
20:00 Brescia Calcio - Inter 1: 2 (0: 1)
2019.10.30 18:00 SSC Napoli - Atalanta 2: 2 (1: 1)
20:00 Cagliari Labdarúgás - Bologna FC 3: 2 (0: 1)
20:00 Juventus - Genova CFC 2: 1 (1: 1)
20:00 Lazio Róma - Torino FC 4: 0 (2: 0)
20:00 Sampdoria - US Lecce 1: 1 (0: 1)
20:00 Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina 1: 2 (1: 0)
20:00 Udinese Calcio - AS Roma 0: 4 (0: 1)
2019.10.31 20:00 AC Milan - SPAL 2013 Ferrara 1: 0 (0: 0)
11. Kerek
2019.02.02 14:00 AS Roma - SSC Napoli 2: 1 (1: 0)
öt órakor Bologna FC - Inter 1: 2 (0: 0)
19:45 Torino FC - Juventus 0: 1 (0: 0)
2019.03.11 11:30 Atalanta - Cagliari Labdarúgás 0: 2 (0: 1)
14:00 Genova CFC - Udinese Calcio 1: 3 (1: 1)
14:00 Hellas Verona - Brescia Calcio 2: 1 (0: 0)
14:00 US Lecce - Sassuolo Calcio 2: 2 (2: 1)
öt órakor ACF Fiorentina - Parma Calcio 1913 1: 1 (0: 1)
19:45 AC Milan - Lazio Róma 1: 2 (1: 1)
2019.04.11 19:45 SPAL 2013 Ferrara - Sampdoria 0: 1 (0: 0)
12. Kerek
2019.11.08 19:45 Sassuolo Calcio - Bologna FC 3: 1 (1: 0)
2019.09.09 14:00 Brescia Calcio - Torino FC 0: 4 (0: 2)
öt órakor Inter - Hellas Verona 2: 1 (0: 1)
19:45 SSC Napoli - Genova CFC 0: 0 (0: 0)
2019.11.10 11:30 Cagliari Labdarúgás - ACF Fiorentina 5: 2 (3: 0)
14:00 Lazio Róma - US Lecce 4: 2 (1: 1)
14:00 Sampdoria - Atalanta 0: 0 (0: 0)
14:00 Udinese Calcio - SPAL 2013 Ferrara 0: 0 (0: 0)
öt órakor Parma Calcio 1913 - AS Roma 2: 0 (0: 0)
19:45 Juventus - AC Milan 1: 0 (0: 0)
13. Kerek
2019.11.23 14:00 Atalanta - Juventus 1: 3 (0: 0)
öt órakor AC Milan - SSC Napoli 1: 1 (1: 1)
19:45 Torino FC - Inter 0: 3 (0: 2)
2019.11.24 11:30 Bologna FC - Parma Calcio 1913 2: 2 (1: 1)
14:00 Hellas Verona - ACF Fiorentina 1: 0 (0: 0)
14:00 AS Roma - Brescia Calcio 3: 0 (0: 0)
14:00 Sassuolo Calcio - Lazio Róma 1: 2 (1: 1)
öt órakor Sampdoria - Udinese Calcio 2: 1 (1: 1)
2019.11.25 14:00 US Lecce - Cagliari Labdarúgás 2: 2 (0: 1)
19:45 SPAL 2013 Ferrara - Genova CFC 1: 1 (0: 0)
14. Kerek
2019.11.30 14:00 Brescia Calcio - Atalanta 0: 3 (0: 1)
öt órakor Genova CFC - Torino FC 0: 1 (0: 0)
19:45 ACF Fiorentina - US Lecce 0: 1 (0: 0)
2019.01.01 11:30 Juventus - Sassuolo Calcio 2: 2 (1: 1)
14:00 Inter - SPAL 2013 Ferrara 2: 1 (2: 0)
14:00 Lazio Róma - Udinese Calcio 3: 0 (3: 0)
14:00 Parma Calcio 1913 - AC Milan 0: 1 (0: 0)
öt órakor SSC Napoli - Bologna FC 1: 2 (1: 0)
19:45 Hellas Verona - AS Roma 1: 3 (1: 2)
2019.12.02 19:45 Cagliari Labdarúgás - Sampdoria 4: 3 (0: 1)
15. Kerek
2019.06.06 19:45 Inter - AS Roma 0: 0 (0: 0)
2019.07.12 14:00 Atalanta - Hellas Verona 3: 2 (1: 1)
öt órakor Udinese Calcio - SSC Napoli 1: 1 (1: 0)
19:45 Lazio Róma - Juventus 3: 1 (1: 1)
2019.08.08 11:30 US Lecce - Genova CFC 2: 2 (0: 2)
14:00 Sassuolo Calcio - Cagliari Labdarúgás 2: 2 (2: 0)
14:00 SPAL 2013 Ferrara - Brescia Calcio 0: 1 (0: 0)
14:00 Torino FC - ACF Fiorentina 2: 1 (1: 0)
öt órakor Sampdoria - Parma Calcio 1913 0: 1 (0: 1)
19:45 Bologna FC - AC Milan 2: 3 (1: 2)
16. Kerek
2019.12.14 14:00 Brescia Calcio - US Lecce 3: 0 (2: 0)
17:30 SSC Napoli - Parma Calcio 1913 1: 2 (0: 1)
19:45 Genova CFC - Sampdoria 0: 1 (0: 0)
2019.12.15 11:30 Hellas Verona - Torino FC 3: 3 (0: 1)
14:00 Bologna FC - Atalanta 2: 1 (1: 0)
14:00 Juventus - Udinese Calcio 3: 1 (3: 0)
14:00 AC Milan - Sassuolo Calcio 0: 0 (0: 0)
öt órakor AS Roma - SPAL 2013 Ferrara 3: 1 (0: 1)
19:45 ACF Fiorentina - Inter 1: 1 (0: 1)
2019.12.16 19:45 Cagliari Labdarúgás - Lazio Róma 1: 2 (1: 0)
17. Kerek
2019.12.18 17:55 Sampdoria - Juventus 1: 2 (1: 2)
2019.12.20 19:45 ACF Fiorentina - AS Roma 1: 4 (1: 2)
2019.12.21 14:00 Udinese Calcio - Cagliari Labdarúgás 2: 1 (1: 0)
öt órakor Inter - Genova CFC 4: 0 (2: 0)
19:45 Torino FC - SPAL 2013 Ferrara 1: 2 (1: 1)
2019.12.22 11:30 Atalanta - AC Milan 5: 0 (1: 0)
14:00 US Lecce - Bologna FC 2: 3 (0: 1)
14:00 Parma Calcio 1913 - Brescia Calcio 1: 1 (0: 0)
19:45 Sassuolo Calcio - SSC Napoli 1: 2 (1: 0)
2020.05.02 19:45 Lazio Róma - Hellas Verona 0: 0 (0: 0)
18. Kerek
2020.05.01 11:30 Brescia Calcio - Lazio Róma 1: 2 (1: 1)
14:00 SPAL 2013 Ferrara - Hellas Verona 0: 2 (0: 1)
öt órakor Genova CFC - Sassuolo Calcio 2: 1 (1: 1)
19:45 AS Roma - Torino FC 0: 2 (0: 1)
2020.01.01 11:30 Bologna FC - ACF Fiorentina 1: 1 (0: 1)
14:00 Atalanta - Parma Calcio 1913 5: 0 (3: 0)
14:00 Juventus - Cagliari Labdarúgás 4: 0 (0: 0)
14:00 AC Milan - Sampdoria 0: 0 (0: 0)
öt órakor US Lecce - Udinese Calcio 0: 1 (0: 0)
19:45 SSC Napoli - Inter 1: 3 (1: 2)
19. Kerek
2020.11.01 14:00 Cagliari Labdarúgás - AC Milan 0: 2 (0: 0)
öt órakor Lazio Róma - SSC Napoli 1: 0 (0: 0)
19:45 Inter - Atalanta 1: 1 (1: 0)
2020.12.01 11:30 Udinese Calcio - Sassuolo Calcio 3: 0 (1: 0)
14:00 ACF Fiorentina - SPAL 2013 Ferrara 1: 0 (0: 0)
14:00 Sampdoria - Brescia Calcio 5: 1 (2: 1)
14:00 Torino FC - Bologna FC 1: 0 (1: 0)
17:15 Hellas Verona - Genova CFC 2: 1 (0: 1)
19:45 AS Roma - Juventus 1: 2 (0: 2)
2020.01.13 19:45 Parma Calcio 1913 - US Lecce 2: 0 (0: 0)
20. Kerek
2020.01.18 14:00 Lazio Róma - Sampdoria 5: 1 (3: 0)
öt órakor Sassuolo Calcio - Torino FC 2: 1 (0: 1)
19:45 SSC Napoli - ACF Fiorentina 0: 2 (0: 1)
2020.01.19 11:30 AC Milan - Udinese Calcio 3: 2 (0: 1)
14:00 Brescia Calcio - Cagliari Labdarúgás 2: 2 (1: 1)
14:00 Bologna FC - Hellas Verona 1: 1 (1: 0)
14:00 US Lecce - Inter 1: 1 (0: 0)
öt órakor Genova CFC - AS Roma 1: 3 (1: 2)
19:45 Juventus - Parma Calcio 1913 2: 1 (1: 0)
2020.01.20 19:45 Atalanta - SPAL 2013 Ferrara 1: 2 (1: 0)
21. Kerek
2020.01.24 19:45 Brescia Calcio - AC Milan 0: 1 (0: 0)
2020.01.25 14:00 SPAL 2013 Ferrara - Bologna FC 1: 3 (1: 1)
öt órakor ACF Fiorentina - Genova CFC 0: 0 (0: 0)
19:45 Torino FC - Atalanta 0: 7 (0: 3)
2020.01.26 11:30 Inter - Cagliari Labdarúgás 1: 1 (1: 0)
14:00 Hellas Verona - US Lecce 3: 0 (2: 0)
14:00 Sampdoria - Sassuolo Calcio 0: 0 (0: 0)
14:00 Parma Calcio 1913 - Udinese Calcio 2: 0 (2: 0)
öt órakor AS Roma - Lazio Róma 1: 1 (1: 1)
19:45 SSC Napoli - Juventus 2: 1 (0: 0)
22. Kerek
2020.01.01 14:00 Bologna FC - Brescia Calcio 2: 1 (1: 1)
öt órakor Cagliari Labdarúgás - Parma Calcio 1913 2: 2 (1: 1)
19:45 Sassuolo Calcio - AS Roma 4: 2 (3: 0)
2020.02.02 11:30 Juventus - ACF Fiorentina 3: 0 (1: 0)
14:00 Atalanta - Genova CFC 2: 2 (2: 2)
14:00 AC Milan - Hellas Verona 1: 1 (1: 1)
14:00 Lazio Róma - SPAL 2013 Ferrara 5: 1 (4: 0)
öt órakor US Lecce - Torino FC 4: 0 (2: 0)
19:45 Udinese Calcio - Inter 0: 2 (0: 0)
2020.03.02 19:45 Sampdoria - SSC Napoli 2: 4 (1: 2)
23. Kerek
2020.07.02 19:45 AS Roma - Bologna FC 2: 3 (1: 2)
2020.08.02 14:00 ACF Fiorentina - Atalanta 1: 2 (1: 0)
öt órakor Torino FC - Sampdoria 1: 3 (0: 0)
19:45 Hellas Verona - Juventus 2: 1 (0: 0)
2020.09.02 11:30 SPAL 2013 Ferrara - Sassuolo Calcio 1: 2 (1: 0)
14:00 Genova CFC - Cagliari Labdarúgás 1: 0 (1: 0)
14:00 SSC Napoli - US Lecce 2: 3 (0: 1)
14:00 Brescia Calcio - Udinese Calcio 1: 1 (0: 0)
öt órakor Parma Calcio 1913 - Lazio Róma 0: 1 (0: 1)
19:45 Inter - AC Milan 4: 2 (0: 2)
24. Kerek
2020.02.15 14:00 US Lecce - SPAL 2013 Ferrara 2: 1 (1: 0)
öt órakor Bologna FC - Genova CFC 0: 3 (0: 2)
19:45 Atalanta - AS Roma 2: 1 (0: 1)
2020.02.16 11:30 Udinese Calcio - Hellas Verona 0: 0 (0: 0)
14:00 Juventus - Brescia Calcio 2: 0 (1: 0)
14:00 Sampdoria - ACF Fiorentina 1: 5 (0: 3)
14:00 Sassuolo Calcio - Parma Calcio 1913 0: 1 (0: 1)
öt órakor Cagliari Labdarúgás - SSC Napoli 0: 1 (0: 0)
19:45 Lazio Róma - Inter 2: 1 (0: 1)
2020.02.17 19:45 AC Milan - Torino FC 1: 0 (1: 0)
25. Kerek
2020.02.21 19:45 Brescia Calcio - SSC Napoli 1: 2 (1: 0)
2020.02.22 14:00 Bologna FC - Udinese Calcio 1: 1 (0: 1)
öt órakor SPAL 2013 Ferrara - Juventus 1: 2 (0: 1)
19:45 ACF Fiorentina - AC Milan 1: 1 (0: 0)
2020.02.23 11:30 Genova CFC - Lazio Róma 2: 3 (0: 1)
öt órakor AS Roma - US Lecce 4: 0 (2: 0)
2020.06.20 18:30 Torino FC - Parma Calcio 1913 1: 1 (1: 1)
20:45 Hellas Verona - Cagliari Labdarúgás 2: 1 (2: 1)
2020.06.21 18:30 Atalanta - Sassuolo Calcio 4: 1 (3: 0)
20:45 Inter - Sampdoria 2: 1 (2: 0)
26. Kerek
2020.02.29 14:00 Lazio Róma - Bologna FC 2: 0 (2: 0)
19:45 SSC Napoli - Torino FC 2: 1 (1: 0)
2020.01.01 14:00 US Lecce - Atalanta 2: 7 (2: 2)
öt órakor Cagliari Labdarúgás - AS Roma 3: 4 (1: 2)
2020.08.08 12:45 Parma Calcio 1913 - SPAL 2013 Ferrara 0: 1 (0: 0)
14:00 AC Milan - Genova CFC 1: 2 (0: 2)
14:00 Sampdoria - Hellas Verona 2: 1 (0: 1)
öt órakor Udinese Calcio - ACF Fiorentina 0: 0 (0: 0)
19:45 Juventus - Inter 2: 0 (0: 0)
2020.09.09 17:30 Sassuolo Calcio - Brescia Calcio 3: 0 (1: 0)
27. Kerek
2020.06.22 18:30 ACF Fiorentina - Brescia Calcio 1: 1 (1: 1)
18:30 US Lecce - AC Milan 1: 4 (0: 1)
20:45 Bologna FC - Juventus 0: 2 (0: 2)
2020.06.23 18:30 SPAL 2013 Ferrara - Cagliari Labdarúgás 0: 1 (0: 0)
18:30 Hellas Verona - SSC Napoli 0: 2 (0: 1)
20:45 Genova CFC - Parma Calcio 1913 1: 4 (0: 2)
20:45 Torino FC - Udinese Calcio 1: 0 (1: 0)
2020.06.24 18:30 Inter - Sassuolo Calcio 3: 3 (2: 1)
20:45 Atalanta - Lazio Róma 3: 2 (1: 2)
20:45 AS Roma - Sampdoria 2: 1 (0: 1)
28. Kerek
2020.06.26 20:45 Juventus - US Lecce 4: 0 (0: 0)
2020.06.27 16:15 Brescia Calcio - Genova CFC 2: 2 (2: 1)
18:30 Cagliari Labdarúgás - Torino FC 4: 2 (2: 0)
20:45 Lazio Róma - ACF Fiorentina 2: 1 (0: 1)
2020.06.28 16:15 AC Milan - AS Roma 2: 0 (0: 0)
18:30 Udinese Calcio - Atalanta 2: 3 (1: 1)
18:30 Sampdoria - Bologna FC 1: 2 (0: 0)
18:30 Sassuolo Calcio - Hellas Verona 3: 3 (0: 0)
18:30 SSC Napoli - SPAL 2013 Ferrara 3: 1 (2: 1)
20:45 Parma Calcio 1913 - Inter 1: 2 (1: 0)
29. Kerek
2020.06.30 18:30 Torino FC - Lazio Róma 1: 2 (1: 0)
20:45 Genova CFC - Juventus 1: 3 (0: 0)
2020.01.01 18:30 Inter - Brescia Calcio 6: 0 (3: 0)
18:30 Bologna FC - Cagliari Labdarúgás 1: 1 (1: 0)
20:45 SPAL 2013 Ferrara - AC Milan 2: 2 (2: 0)
20:45 Hellas Verona - Parma Calcio 1913 3: 2 (1: 1)
20:45 US Lecce - Sampdoria 1: 2 (0: 1)
20:45 ACF Fiorentina - Sassuolo Calcio 1: 3 (0: 2)
2020.02.02 18:30 Atalanta - SSC Napoli 2: 0 (0: 0)
20:45 AS Roma - Udinese Calcio 0: 2 (0: 1)
30. Kerek
2020.04.04 16:15 Juventus - Torino FC 4: 1 (2: 1)
18:30 Sassuolo Calcio - US Lecce 4: 2 (1: 1)
20:45 Lazio Róma - AC Milan 0: 3 (0: 2)
2020.05.05 16:15 Inter - Bologna FC 1: 2 (1: 0)
18:30 Cagliari Labdarúgás - Atalanta 0: 1 (0: 1)
18:30 Parma Calcio 1913 - ACF Fiorentina 1: 2 (0: 2)
18:30 Udinese Calcio - Genova CFC 2: 2 (1: 0)
18:30 Brescia Calcio - Hellas Verona 2: 0 (0: 0)
18:30 Sampdoria - SPAL 2013 Ferrara 3: 0 (3: 0)
20:45 SSC Napoli - AS Roma 2: 1 (0: 0)
31. Kerek
2020.07.07 18:30 US Lecce - Lazio Róma 2: 1 (1: 1)
20:45 AC Milan - Juventus 4: 2 (0: 0)
2020.08.08 18:30 ACF Fiorentina - Cagliari Labdarúgás 0: 0 (0: 0)
18:30 Genova CFC - SSC Napoli 1: 2 (0: 1)
20:45 Torino FC - Brescia Calcio 3: 1 (0: 1)
20:45 AS Roma - Parma Calcio 1913 2: 1 (1: 1)
20:45 Atalanta - Sampdoria 2: 0 (0: 0)
20:45 Bologna FC - Sassuolo Calcio 1: 2 (0: 1)
2020.09.09 18:30 SPAL 2013 Ferrara - Udinese Calcio 0: 3 (0: 2)
20:45 Hellas Verona - Inter 2: 2 (1: 0)
32. Kerek
2020.11.11 16:15 Lazio Róma - Sassuolo Calcio 1: 2 (1: 0)
18:30 Brescia Calcio - AS Roma 0: 3 (0: 0)
20:45 Juventus - Atalanta 2: 2 (0: 1)
2020.12.12 16:15 Genova CFC - SPAL 2013 Ferrara 2: 0 (1: 0)
18:30 Parma Calcio 1913 - Bologna FC 2: 2 (0: 2)
18:30 ACF Fiorentina - Hellas Verona 1: 1 (0: 1)
18:30 Cagliari Labdarúgás - US Lecce 0: 0 (0: 0)
18:30 Udinese Calcio - Sampdoria 1: 3 (1: 1)
20:45 SSC Napoli - AC Milan 2: 2 (1: 1)
2020.07.13 20:45 Inter - Torino FC 3: 1 (0: 1)
33. Kerek
2020.07.14 20:45 Atalanta - Brescia Calcio 6: 2 (4: 1)
2020.07.15 18:30 Sampdoria - Cagliari Labdarúgás 3: 0 (2: 0)
18:30 Bologna FC - SSC Napoli 1: 1 (0: 1)
18:30 AC Milan - Parma Calcio 1913 3: 1 (0: 1)
20:45 US Lecce - ACF Fiorentina 1: 3 (0: 3)
20:45 AS Roma - Hellas Verona 2: 1 (2: 0)
20:45 Sassuolo Calcio - Juventus 3: 3 (1: 2)
20:45 Udinese Calcio - Lazio Róma 0: 0 (0: 0)
2020.07.16 18:30 Torino FC - Genova CFC 3: 0 (1: 0)
20:45 SPAL 2013 Ferrara - Inter 0: 4 (0: 1)
34. Kerek
2020.07.18 16:15 Hellas Verona - Atalanta 1: 1 (0: 0)
18:30 Cagliari Labdarúgás - Sassuolo Calcio 1: 1 (0: 1)
20:45 AC Milan - Bologna FC 5: 1 (2: 1)
2020.07.19 16:15 Parma Calcio 1913 - Sampdoria 2: 3 (2: 0)
18:30 Genova CFC - US Lecce 2: 1 (1: 0)
18:30 Brescia Calcio - SPAL 2013 Ferrara 2: 1 (0: 1)
18:30 ACF Fiorentina - Torino FC 2: 0 (1: 0)
18:30 SSC Napoli - Udinese Calcio 2: 1 (1: 1)
20:45 AS Roma - Inter 2: 2 (1: 1)
2020.07.20 20:45 Juventus - Lazio Róma 2: 1 (0: 0)
35. Kerek
2020.07.21 18:30 Atalanta - Bologna FC 1: 0 (0: 0)
20:45 Sassuolo Calcio - AC Milan 1: 2 (1: 2)
2020.07.22 18:30 Parma Calcio 1913 - SSC Napoli 2: 1 (1: 0)
20:45 US Lecce - Brescia Calcio 3: 1 (2: 0)
20:45 Inter - ACF Fiorentina 0: 0 (0: 0)
20:45 Sampdoria - Genova CFC 1: 2 (1: 1)
20:45 Torino FC - Hellas Verona 1: 1 (0: 0)
20:45 SPAL 2013 Ferrara - AS Roma 1: 6 (1: 2)
2020.07.23 18:30 Udinese Calcio - Juventus 2: 1 (0: 1)
20:45 Lazio Róma - Cagliari Labdarúgás 2: 1 (0: 1)
36. Kerek
2020.07.24 20:45 AC Milan - Atalanta 1: 1 (1: 1)
2020.07.25 16:15 Brescia Calcio - Parma Calcio 1913 1: 2 (0: 0)
18:30 Genova CFC - Inter 0: 3 (0: 1)
20:45 SSC Napoli - Sassuolo Calcio 2: 0 (1: 0)
2020.07.26 16:15 Bologna FC - US Lecce 3: 2 (2: 1)
18:30 AS Roma - ACF Fiorentina 2: 1 (1: 0)
18:30 Hellas Verona - Lazio Róma 1: 5 (1: 1)
18:30 SPAL 2013 Ferrara - Torino FC 1: 1 (0: 0)
18:30 Cagliari Labdarúgás - Udinese Calcio 0: 1 (0: 1)
20:45 Juventus - Sampdoria 2: 0 (1: 0)
37. Kerek
2020.07.28 18:30 Parma Calcio 1913 - Atalanta 1: 2 (1: 0)
20:45 Inter - SSC Napoli 2: 0 (1: 0)
2020.07.29 18:30 Lazio Róma - Brescia Calcio 2: 0 (1: 0)
18:30 Sassuolo Calcio - Genova CFC 5: 0 (2: 0)
18:30 Udinese Calcio - US Lecce 1: 2 (1: 1)
18:30 Sampdoria - AC Milan 1: 4 (0: 1)
18:30 Hellas Verona - SPAL 2013 Ferrara 3: 0 (2: 0)
20:45 ACF Fiorentina - Bologna FC 4: 0 (0: 0)
20:45 Cagliari Labdarúgás - Juventus 2: 0 (2: 0)
20:45 Torino FC - AS Roma 2: 3 (1: 2)
38. Kerek
2020.01.08 öt órakor Brescia Calcio - Sampdoria 1: 1 (0: 1)
19:45 AC Milan - Cagliari Labdarúgás 3: 0 (1: 0)
19:45 Atalanta - Inter 0: 2 (0: 2)
19:45 SSC Napoli - Lazio Róma 3: 1 (1: 1)
19:45 Juventus - AS Roma 1: 3 (1: 2)
2020.02.08 öt órakor SPAL 2013 Ferrara - ACF Fiorentina 1: 3 (1: 1)
19:45 Genova CFC - Hellas Verona 3: 0 (3: 0)
19:45 US Lecce - Parma Calcio 1913 3: 4 (2: 2)
19:45 Bologna FC - Torino FC 1: 1 (1: 0)
19:45 Sassuolo Calcio - Udinese Calcio 0: 1 (0: 0)