Labdarúgó-mérkőzések »2019.10.09



Áttekintés a 2019.10.09-i labdarúgó-mérkőzésekről



. .




FIFA> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. forduló A csoport FIFA>2. forduló A csoport>> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. forduló A csoport
06:30 Guam - Fülöp-szigetek 1: 4 (0: 2)
16:00 Maledives - Kína 0: 5 (0: 2)
FIFA> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. B csoport FIFA>2. B csoport: kör> VB selejtezők, Ázsia, 2019-2021> 2. B kör: határ =
12:10 Tajvan - Nepál 0: 2 (0: 1)
16:30 Kuvait - Ausztrália 0: 3 (0: 3)
FIFA> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. C kör FIFA>2. C csoport C csoportja> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. C csoport C forduló
12:30 Kambodzsa - Bahrein 0: 1 (0: 0)
13:00 Hong Kong - Irán 0: 2 (0: 1)
FIFA> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. D csoport FIFA>2. D forduló vb-selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. D kör' határ = '0' />
12:45 Szingapúr - Palesztina 2: 1 (2: 1)
öt órakor Jemen - Szaud-Arábia 2: 2 (2: 1)
FIFA> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. E csoport FIFA>2. E csoport fordulója> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. E csoport forduló
15:00 Afganisztán - Banglades 1: 0 (1: 0)
17:30 Katar - India 0: 0 (0: 0)
FIFA> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. forduló F csoport FIFA>2. forduló F csoport> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. forduló F csoport
10:00 Mongólia - Tádzsikisztán 0: 1 (0: 0)
13:20 Mianmar - Japán 0: 2 (0: 2)
FIFA> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. forduló G csoport FIFA>2. forduló G csoport> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. forduló G csoport
13:30 Indonézia - Thaiföld 0: 3 (0: 0)
13:45 Malaysia - UA Emirates 1: 2 (1: 1)
FIFA> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. forduló H csoport FIFA>2. forduló H csoport> VB selejtezők Ázsia 2019-2021> 2. forduló H csoport
15:00 Srí Lanka - Észak Kórea 0: 1 (0: 0)
15:00 Türkmenisztán - Dél-Korea 0: 2 (0: 1)
FIFA> VB selejtezők Afrika 2019-2021> 1. forduló FIFA>1. forduló VB selejtezők Afrika 2019-2021> 1.' Kör 'határ =' 0 '/>
13:00 Malawi - Botswana 1: 0 (0: 0)
14:00 Zimbabwe - Szomália 3: 1 (0: 0)
14:00 Szváziföldön - Dzsibuti 0: 0 (0: 0)
15:00 Mozambik - Mauritius 2: 0 (1: 0)
16:00 Angola - Gambia 2: 1 (1: 0)
öt órakor Menni - Comore-szigetek 2: 0 (1: 0)
öt órakor Ruanda - Seychelle-szigetek 7: 0 (4: 0)
17:30 Bissau-Guinea - Sao Tome és Principe 2: 1 (0: 1)
18:00 Namíbia - Eritrea 2: 0 (1: 0)
18:00 Szudán - Csád 0: 0 (0: 0)
FIFA> Barátságos mérkőzések 2019> szeptember FIFA>Szeptember Barátságos mérkőzések 2019> Szeptember' border = '0' />
16:30 Omán - Libanon 1: 0 (0: 0)
öt órakor Jordánia - Paraguay 2: 4 (2: 0)
18:00 Tunézia - Elefántcsontpart 1: 2 (0: 0)
19:30 Ukrajna - Nigéria 2: 2 (0: 2)
19:45 Írország - Bulgária 3: 1 (0: 0)
20:00 Marokkó - Niger 1: 0 (1: 0)
FIFA> U21-es barátságos mérkőzések 2019> szeptember FIFA>Szeptember U21-es barátságos mérkőzések 2019> szeptember' border = '0' />
19:00 Magyarország - Norvégia 0: 3 (0: 1)
FIFA> U19-es barátságos mérkőzések 2019> szeptember FIFA>Szeptember U19-es barátságos mérkőzések 2019> szeptember' border = '0' />
11:00 Lettország - Ciprus 2: 1 (1: 0)
12:00 Belgium - Cseh Köztársaság 2: 2 (2: 1)
12:00 pulyka - Ausztria 2: 0 (1: 0)
14:15 Izrael - Magyarország 0: 0 (0: 0)
16:00 Grúzia - Lengyelország 2: 1 (1: 1)
16:00 Szerbia - Montenegró 2: 0 (0: 0)
18:00 Hollandia - Portugália 4: 0 (2: 0)
FIFA> U19 női barátság 2019> szeptember FIFA>Szeptember U19 női barátság 2019> szeptember' border = '0' />
11:15 Portugália - pulyka 3: 0 (1: 0)
FIFA> U18 barátságos mérkőzések 2019> szeptember FIFA>Szeptember U18 barátságos mérkőzések 2019> szeptember' border = '0' />
13:00 Litvánia - pulyka 0: 3 (0: 1)
15:00 Brazília - Ausztrália 4: 0 (3: 0)
19:00 Anglia - Dél-Korea 2: 0 (2: 0)
FIFA> U17-es barátságos mérkőzések 2019> szeptember FIFA>Szeptember U17-es barátságos mérkőzések 2019> szeptember' border = '0' />
10:30 Svájc - Ausztria 3: 2 (1: 1)
10:30 Norvégia - Finnország 4: 1 (2: 1)
10:30 Románia - Grúzia 1: 0 (1: 0)
16:00 Lengyelország - Anglia 1: 3 (2: 2, 2: 2) pso
UEFA> EURO Qualifiers 2019/2020> A csoport UEFA>A csoport EURO selejtezők 2019/2020> A csoport' határ = '0' />
19:45 Anglia - Koszovó 5: 3 (5: 1)
19:45 Montenegró - Cseh Köztársaság 0: 3 (0: 0)
UEFA> EURO Qualifers 2019/2020> B csoport UEFA>B csoport EURO selejtezők 2019/2020> B csoport' határ = '0' />
19:45 Litvánia - Portugália 1: 5 (1: 1)
19:45 Luxemburg - Szerbia 1: 3 (0: 1)
UEFA> EURO Qualifiers 2019/2020> H csoport UEFA>H csoport EURO selejtezők 2019/2020> H csoport' határ = '0' />
19:45 Albánia - Izland 4: 2 (1: 0)
19:45 Franciaország - Andorra 3: 0 (1: 0)
19:45 Moldva - pulyka 0: 4 (0: 1)
UEFA> U21 EURO selejtezők 2019/2020> 1. csoport UEFA>1. csoport U21 EURO selejtezők 2019/2020> 1. csoport' határ = '0' />
17:30 Olaszország - Luxemburg 5: 0 (2: 0)
17:30 Svédország - Írország 1: 3 (1: 0)
UEFA> U21-es selejtezők 2019/2020> 2. csoport UEFA>2. csoport U21 EURO selejtezők 2019/2020> 2. csoport' határ = '0' />
17:30 Azerbajdzsán - Grúzia 0: 3 (0: 1)
17:30 Liechtenstein - Svájc 0: 5 (0: 1)
UEFA> U21 EURO Qualifers 2019/2020> 4. csoport UEFA>4. csoport U21 EURO selejtezők 2019/2020> 4. csoport' határ = '0' />
15:30 Görögország - Litvánia 1: 0 (0: 0)
19:00 Horvátország - Skócia 1: 2 (1: 0)
UEFA> U21 EURO Qualifers 2019/2020> 5. csoport UEFA>5. csoport U21 EURO selejtezők 2019/2020> 5. csoport' határ = '0' />
öt órakor Lengyelország - Észtország 4: 0 (1: 0)
18:00 Szerbia - Lettország 1: 1 (0: 1)
18:30 Bulgária - Oroszország 0: 0 (0: 0)
UEFA> U21 EURO selejtezők 2019/2020> 6. csoport UEFA>6. csoport U21 EURO selejtezők 2019/2020> 6. csoport' határ = '0' />
14:00 Kazahsztán - Izrael 1: 2 (1: 1)
15:00 Észak-Macedónia - Faroe Szigetek 7: 1 (3: 1)
18:45 Spanyolország - Montenegró 2: 0 (2: 0)
UEFA> U21 EURO Qualifers 2019/2020> 7. csoport UEFA>7. csoport U21 EURO selejtezők 2019/2020> 7. csoport' határ = '0' />
18:00 Fehéroroszország - Portugália 0: 2 (0: 0)
18:00 Hollandia - Ciprus 5: 1 (3: 1)
UEFA> U21 EURO Qualifers 2019/2020> 8. csoport UEFA>8. csoport U21 EURO Qualifers 2019/2020> 8. csoport' border = '0' />
16:30 Ukrajna - Málta 4: 0 (3: 0)
öt órakor Finnország - Észak-Írország 1: 1 (1: 1)
17:30 Dánia - Románia 2: 1 (1: 0)
UEFA> U21 EURO Qualifers 2019/2020> 9. csoport UEFA>9. csoport U21 EURO selejtezők 2019/2020> 9. csoport' határ = '0' />
19:00 Belgium - Bosznia-Hercegovina 0: 0 (0: 0)
19:00 Wales - Németország 1: 5 (0: 4)
UEFA> U17 női Eb-selejtezők 2019/2020> 7. csoport UEFA>7. csoport U17 női női selejtezők 2019/2020> 7. csoport' határ = '0' />
13:00 Írország - Albánia 10: 0
13:00 Litvánia - Görögország 0: 3
CONCACAF> CONCACAF Nemzetek Ligája A 2019/2020> C csoport CONCACAF>C csoport CONCACAF Nemzetek Ligája 2019/2020> C csoport' határ = '0' />
02:00 Trinidad és Tobago - Martinique 2: 2 (1: 0)
CONCACAF> CONCACAF Nemzetek Ligája A 2019/2020> D csoport CONCACAF>D csoport CONCACAF Nemzetek Ligája 2019/2020> D csoport' határ = '0' />
23:00 Haiti - Curaçao 1: 1 (1: 1)
CONCACAF> CONCACAF Nemzetek B Liga 2019/2020> B csoport CONCACAF>B csoport CONCACAF Nemzetek B Ligája 2019/2020> B csoport' határ = '0' />
este 9:00 Montserrat - Utca. Lucia 1: 1 (1: 0)
23:00 Dom. Köztársaság - A megmentő 1: 0 (1: 0)
CONCACAF> CONCACAF Nemzetek B Liga 2019/2020> C csoport CONCACAF>C csoport CONCACAF Nemzetek B Ligája 2019/2020> C csoport' határ = '0' />
00:00 Guyana - Jamaica 0: 4 (0: 3)
CONCACAF> CONCACAF Nemzetek Ligája C 2019/2020> D csoport CONCACAF>D csoport CONCACAF Nemzetek Ligája C 2019/2020> D csoport' határ = '0' />
20:00 Törökök és Caicos-szigetek - Guadeloupe 0: 3 (0: 1)
Argentína> Első Nemzeti B 2019/2020 B zóna  Argentina> Első Nemzeti B 2019/2020. B zóna>' border = '0' />
00:30 Ramon Santamarina - Brown de Adrogué 2: 1 (1: 1)
01:05 Sportos Rafaela - Quilmes 0: 0 (0: 0)
Argentína> Argentína Kupa 2019> nyolcaddöntő  Argentina>Nyolcas forduló Copa Argentina 2019> 16 forduló' határ = '0' />
23:10 Santa Fe ezredese - Sportos Tucuman 4: 3 (0: 0, 1: 1) pso
Argentína> Primera B Metropolitana 2019/2020 nyitás  Argentina> Első Fővárosi B 2019/2020 nyitás>' border = '0' />
19:30 Justo José de Urquiza - Zárate egyesült védői 2: 1 (2: 0)
Ausztrália> NPL Nyugat-Ausztrália 2019 döntő> Előzetes döntő  Australia>Előzetes döntő NPL Nyugat-Ausztrália 2019 döntője> Előzetes döntő' határ = '0' />
13:00 Perth SC - Floreat Athena 2: 1 (1: 0, 1: 1) aet
Brazília> Série B 2019  Brazil> Série B 2019>' border = '0' />
22:45 CR Brazília - AL - Brazil de Pelotas - RS 3: 1 (2: 0)
Brazília> U20 Campeonato Brasileiro 2019  Brazil> U20 Campeonato Brasileiro 2019>' border = '0' />
19:00 fekete híd - Sport - PE 1: 2 (1: 2)
Kolumbia> Az első A 2019-es zárónap  Colombia> Első A 2019-es zárás>' border = '0' />
01:00 Patriots FC - Saját tőke 1: 1 (1: 0)
Csehország> Pohár FAČR 2019/2020> 2. forduló  Czech Republic>2. forduló FACR Kupa 2019/2020> 2. forduló' határ = '0' />
15:30 FC Hlučín - MFK Vítkovice 4: 2
Dánia> DBU Kupa 2019/2020> 2. forduló  Denmark>2. Kerek DBU Pokalen 2019/2020> 2. Kerek' határ = '0' />
16:00 Middelfart Boldklub - Skive I. 0: 2
16:15 Varde IF - Thisted FC 3: 4
17:15 B 1908 Amager - Hvidovre IF 2: 5
17:30 FC Sønderborg - Viborg FF 0: 4
18:00 Vendsyssel FF - Vejle BK 1: 0
Dánia> Tartalék Liga 2019/2020 ősz  Denmark> 2019/2020-as tartalékliga ősze>' border = '0' />
12:00 FC Koppenhága II - Brøndby IF II 3: 1
12:00 Esbjerg fB II - FC Midtjylland II 1: 3
Ecuador> Serie B 2019  Ecuador> Serie B 2019>' border = '0' />
01:30 Store League - Atlético Santo Domingo 1: 0 (1: 0)
Anglia> Ligakupa 2019/2020> 2. forduló  England>2. forduló Ligakupa 2019/2020> 2. forduló' határ = '0' />
19:45 Grimsby város - Macclesfield Town 5: 4 (0: 0, 0: 0) pso
Anglia> National League North 2019/2020  England> National League North 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Spennymoor város - Blyth Spartans 5: 0
Németország> Regionalliga Nordost 2019/2020  Germany> Regionalliga Nordost 2019/2020>' border = '0' />
16:15 SV Lichtenberg 47 - Optika Rathenow 0: 1 (0: 0)
Németország> Bajor Kupa 2019/2020> nyolcaddöntő  Germany>16 forduló Bayerischer Pokal 2019/2020> 16 forduló' border = '0' />
18:30 FC Memmingen - FV Illertissen 2: 0
Jamaica> Nemzeti Premier Liga 2019/2020  Jamaica> Nemzeti Premier Liga 2019/2020>' border = '0' />
02:30 Kilátás a kikötőre - Cavalier FC 3: 0
Mexikó> Női Liga MX Femenil 2019/2020 nyitány  Mexico> Women Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura>' border = '0' />
01:00 FC Juárez - Club Necaxa 0: 0 (0: 0)
01:00 CF Monterrey - CF Amerika 4: 1 (3: 0)
03:00 Club Tijuana - Sportos San Luis 3: 0 (2: 0)
Paraguay> Paraguay Kupa 2019> 16. forduló  Paraguay>16. forduló Copa Paraguay 2019> 16 forduló' border = '0' />
21:30 Május 2 - Guaireña FC 3: 4 pso
23:45 Sportivo Luqueño - Nemzeti Klub 2: 0
Szingapúr> Premier League 2019  Singapore> Premier League 2019>' border = '0' />
13:15 Brunei DPMM FC - Albirex Niigata (S) 2: 0 (0: 0)
Szlovákia> Slovensky Pohar 2019/2020> 3. forduló  Slovakia>3. Kerek Slovensky Pohar 2019/2020> 3. Kerek' határ = '0' />
15:00 PŠC Pezinok - FK Senica 0: 6
15:00 TJ Veľké Lovce - FC Nitra 0: 7
15:00 FK Predmier - Tatran Liptovsky Mikulas 1: 2
15:00 MŠK Fomat Martin - MFK Ružomberok 0: 2
15:30 Slavia TU Kassa - MFK Zemplin Michalovce 4: 3 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso
18:00 FK Šalková - FK AS Trenčín 1: 5
Svájc> Svájc 1. Liga 3. csoport 2019/2020  Switzerland> Svájci 1. liga liga 2019/2020>' border = '0' />
18:45 FC Wettswil-Bonstetten - FC Kosova Zurich 1: 1 (0: 0)
Venezuela> Első osztály 2019 Clausura  Venezuela> Első osztály 2019 Clausura>' border = '0' />
00:00 Zamora FC - Caracasi diákok 6: 1 (2: 0)
Wales> Premier League 2019/2020  Wales> Premier League 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Connah rakparti nomádjai - Cefn Druids 1: 0 (1: 0)
19:45 Az új szentek - Newtown AFC 2: 1 (2: 0)