Labdarúgó-mérkőzések »21/03/2021



Áttekintés a 20/03/2020 futballmérkőzésekről



. .




CAF> CAF Bajnokok Ligája 2020/2021> B csoport CAF>B csoport CAF Bajnokok Ligája 2020/2021> B csoport' határ = '0' />
19:00 CR Bélouizdad - Al Hilal Omdurman -: -
CAF> U20 Afrika Kupa 2021 Mauretanien> Harmadik hely CAF>Harmadik hely U20 Africa Cup 2021 Mauretanien> Harmadik hely' border = '0' />
20:00 Gambia - Tunézia -: -
Algéria> Ligue 1 2020/2021  Algeria> Ligue 1 2020/2021>' border = '0' />
CA Bordj Bou Arreridj - MC Alger resch.
CR Bélouizdad - JS Saoura resch.
14:00 WA Tlemcen - NC Lean -: -
14:00 CS Constantine - NA Husszein Dey -: -
14:00 USA Biskra - ES Setif -: -
14:00 RC Rélizane - USM Bel Abbes -: -
15:00 JS Kabylie - Olimpiai Médea -: -
Argentína> 2021. első osztály  Argentina> 2021. évi első osztály>' border = '0' />
22:15 Newell öregfiúi - Független -: -
Argentína> Első Metropolitan B 2021 nyitás  Argentina> Első Metropolitan B 2021 nyitás>' border = '0' />
23:00 Kommunikáció Buenos Airesből - Deportivo Merlo -: -
Argentína> Argentin Szuperkupa 2019> Döntő  Argentina>Final Argentin Szuperkupa 2019> Final' border = '0' />
01:10 Versenyklub - River Plate 0: 5 (0: 1)
Argentína> Reserve League 2021  Argentina> Reserve League 2021>' border = '0' />
12:00 San Lorenzo II - Hurrikán II -: -
12:00 Velez Sarsfield II - Boca Juniors II -: -
12:00 Sarmiento de Junín II - Córdoba II műhelyek -: -
12:00 Paraná pártfogása II - Santa Fe Unió II -: -
12:00 Newell's Old Boys II - Független II -: -
12:00 A La Plata torna II - Védelem és igazságosság II -: -
12:00 Versenyklub de Avellaneda II - Rosario Central II -: -
12:00 Lanús II - Atlético Tucumán II -: -
12:00 Godoy Cruz II - Platense II -: -
12:00 Sarandí arzenálja II - A hallgatók II -: -
12:00 Kolumbusz Santa Fe II - Aldosivi II -: -
12:00 Közép-Córdoba SdE II - Banfield II -: -
12:00 II. Folyótábla - Argentinos Juniors II -: -
Örményország> Premier League 2020/2021  Armenia> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
Gandzasar Kapan - FC Ararat dnp
10:00 Pyunik FC - FC Alashkert -: -
Ausztrália> A-liga 2020/2021  Australia> A-Liga 2020/2021>' border = '0' />
08:35 Adelaide United - Newcastle United Jets -: -
Ausztrália> NPL Victoria 2021  Australia> NPL Victoria 2021>' border = '0' />
08:30 Melbourne Knights - Dandenong Thunder -: -
08:30 South Melbourne FC - Keleti oroszlánok -: -
09:00 Green Gully SC - Hume City FC -: -
09:15 Bentleigh Zöldek - Port Melbourne Sharks -: -
09:30 Dandenong City SC - Szent Albán szentek -: -
09:30 Oakleigh ágyúk - Heidelberg United -: -
Ausztrália> NPL Queensland 2021  Australia> NPL Queensland 2021>' border = '0' />
09:30 A félsziget hatalma - Logan Lightning FC -: -
Ausztria> 2. Liga 2020/2021  Austria> 2. Liga 2020/2021>' border = '0' />
16:00 SKU Amstetten - SV Lafnitz -: -
17:30 Floridsdorfer AC - FC Wacker Innsbruck -: -
17:30 Kapfenberger SV 1919 - Előre Steyr -: -
17:30 Ausztria Lustenau - FC Blau Weiß Linz -: -
17:30 FC Juniors OÖ - Rapid Wien (A) -: -
Ausztria> Regionalliga Ost 2020/2021  Austria> Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' />
SC Neusiedl / Lásd 1919 - FC falazat resch.
USA Draßburg - SV Stripfing / Weiden resch.
FC Mannsdorf / Großenzersdorf - SC Wiener Viktoria resch.
Fehéroroszország> Kubok 2020/2021> Negyeddöntők  Belarus>Negyeddöntők Kubok 2020/2021> Negyeddöntők' border = '0' />
23:00 FK Minsk - FK Isloch Minsk -: -
Belgium> Első osztály A 2020/2021  Belgium> A 2020/2021. Évfolyam első osztálya>' határ = '0' />
19:45 Sportoló Charleroi - Sint-Truidense VV -: -
Belgium> B osztály: 2020/2021  Belgium> B 2020/2021. Első osztály>' border = '0' />
19:00 Lierse Kempenzonen - Union St. Gilloise -: -
Bosznia-Hercegovina> Premier Liga 2020/2021  Bosnia-Herzegovina> Premier Liga 2020/2021>' border = '0' />
öt órakor Velež Mostar - Harcos Banja Luka -: -
Brazília> Campeonato Carioca 2021 Guanabara Kupa  Brazil> Carioca Championship 2021 Guanabara Cup>' border = '0' />
00:00 Resende - RJ - Fluminense RJ 2: 1 (0: 0)
Brazília> Campeonato Mineiro 2021  Brazil> Minas Gerais bajnokság 2021>' border = '0' />
00:00 Tombense - MG - Atlético Mineiro 1: 2 (1: 1)
Brazília> Campeonato Gaúcho 2021  Brazil> Gaúcho bajnokság 2021>' border = '0' />
00:30 Ifjúság - RS - Sao Luiz - RS 1: 2 (0: 2)
Kolumbia> Első A 2021-es nyitás  Colombia> Első A 2021-es nyitás>' border = '0' />
01:05 Santa Fe - Sport Tolima 3: 2 (1: 0)
23:00 Független Medellin - Saját tőke -: -
Horvátország> 1. HNL 2020/2021  Croatia> 1. HNL 2020/2021>' határ = '0' />
öt órakor NK Istra 1961 - HNK Šibenik -: -
Horvátország> HNL 2020/2021  Croatia> 2. HNL 2020/2021>' határ = '0' />
14:00 NK Dugopolje - Horvát Dragovoljac -: -
14:30 NK Međimurje - NK Orijent Rijeka -: -
14:30 NK Inter Zapresic - NK Dubrava -: -
Ciprus> Első osztály 2020/2021 Abstieg  Cyprus> Első osztály 2020/2021. Kiesés>' border = '0' />
16:00 Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni -: -
Csehország> 1. labdarúgó-bajnokság 2020/2021  Czech Republic> 2020/2021. Évi 1. labdarúgó-bajnokság>' border = '0' />
FK Pardubice - 1. FC Slovácko resch.
Csehország> 2020/2021 2. labdarúgó bajnokság  Czech Republic> 2020/2021. Évi 2. labdarúgó-bajnokság>' border = '0' />
13:00 Vysočina Jihlava - Slavoj Vyšehrad -: -
Dánia> 1. divízió 2020/2021  Denmark> 1. 2020/2021. Hadosztály>' határ = '0' />
18:00 FC Fredericia - Hobro I. -: -
18:00 Skive I. - Viborg FF -: -
Dánia> Nők Gjensidige Kvindeliga 2020/2021  Denmark> Women Gjensidige Kvindeliga 2020/2021>' border = '0' />
18:30 FC Thy-Thisted Q - Aalborg BK -: -
Egyiptom> Premiership 2020/2021  Egypt> Premiership 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Wadi Degla FC - Ismaily -: -
15:00 Ittihad El-Iskandary - El-Entag El-Harby -: -
öt órakor Tala'ea El-Gaish SC - ENPPI -: -
Anglia> 2020/2021 bajnokság  England> 2020/2021 bajnokság>' border = '0' />
19:45 Huddersfield város - Cardiff City -: -
Anglia> U23 Premier League Div. 1 2020/2021  England> U23 Premier League Div. 1 2020/2021> 'határ =' 0 '/>
14:00 Southampton FC U23 - Arsenal FC U23 -: -
12:00 Tottenham Hotspur U23 - Everton FC U23 -: -
Anglia> U23 Premier League Div. 2 2020/2021  England> U23 Premier League Div. 2 2020/2021> 'határ =' 0 '/>
13:00 Az FC U23 olvasása - Norwich City U23 -: -
14:00 Middlesbrough FC U23 - Newcastle United U23 -: -
13:00 Wolverhampton Wanderers U23 - Leeds United U23 -: -
Anglia> U23 Szakmai Fejlesztési Liga 2020/2021  England> U23 Szakmai Fejlesztési Liga 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Birmingham City U23 - Nottingham Forest U23 -: -
Anglia> U18 FA Ifjúsági Kupa 2020/2021> 3. forduló  England>3. forduló U18 FA Ifjúsági Kupa 2020/2021> 3.' Kör 'határ =' 0 '/>
19:00 Leicester City - Sheffield szerda -: -
Anglia> U18 Ifjúsági Szövetség 2020/2021 északkeleti részleg  England> U18 Ifjúsági Szövetség 2020/2021. Északkeleti hadosztály>' border = '0' />
13:00 Burton Albion - Bradford City -: -
Észtország> Bajnokok Ligája 2021  Estonia> Bajnokok Ligája 2021>' border = '0' />
FC Flora - Pärnu JK Bravery resch.
Észtország> Superkarikas 2021> Döntő  Estonia>Végleges Superkarikas 2021> Végső' határ = '0' />
öt órakor FC Flora - Paide városi csapata -: -
Franciaország> Nemzeti 2020/2021  France> National 2020/2021>' border = '0' />
USA Boulogne - FC Sète resch.
öt órakor FC Bourg-Peronnas - FC Bastia-Borgo -: -
öt órakor Le Mans FC - FC Villefranche Beaujolais -: -
öt órakor SC Bastia - USA Concarneau -: -
öt órakor SO Cholet - USA Avranches -: -
öt órakor Lyon Sportklub - Briochin Stadion -: -
öt órakor USA Quevilly-Rouen - USA Créteil-Lusitanos -: -
Franciaország> Coupe de France 2020/2021> 10. forduló  France>10. forduló Coupe de France 2020/2021> 10.' Kör 'határ =' 0 '/>
20:00 AS Beauvais - USA Boulogne -: -
20:00 Aubagne FC - Toulouse FC -: -
Georgia> Erovnuli Liga 2021  Georgia> Erovnuli Liga 2021>' border = '0' />
11:00 FC Samtredia - Dila Gori -: -
16:00 Dinamo batumi - FC Kobuleti -: -
16:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbiliszi -: -
Németország> Bundesliga 2020/2021  Germany> Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
19:30 FC Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05 -: -
Németország> 2. Bundesliga 2020/2021  Germany> 2. Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
17:30 Wurzburger Kickers - 1. FC Heidenheim 1846 -: -
17:30 SC Paderborn 07 - SV Darmstadt 98 -: -
Németország> 3. Liga 2020/2021  Germany> 3. 2020/2021. Bajnokság>' border = '0' />
18:00 FSV Zwickau - SC Verl -: -
Németország> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Germany> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021>' border = '0' />
FC Nöttingen - FC-Astoria Walldorf II resch.
Németország> Oberliga Hamburg 2020/2021  Germany> Oberliga Hamburg 2020/2021>' border = '0' />
Bramfelder SV - Union Tornesch resch.
WTSV Concordia - SV Curslack-Neuengamme resch.
Hamm United - Uhlenhorster SC Paloma resch.
TuS Osdorf - SV Rugenbergen resch.
Victoria Hamburg - TSV Sasel resch.
Németország> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Germany> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021>' border = '0' />
Ludwigsfelder FC - FSV Martinroda resch.
Németország> Nők Bundesliga 2020/2021  Germany> Női Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
18:15 Bayer Leverkusen - Turbina Potsdam -: -
Ghána> Premier League 2020/2021  Ghana> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Inter Szövetségesek - Ashanti Gold -: -
18:00 Elmina Sharks - Asante Kotoko -: -
Gibraltár> Premier Divison 2020/2021  Gibraltar> Premier Divison 2020/2021>' border = '0' />
18:30 Mons Calpe S.C. - Manchester 62 FC -: -
Honduras> Nemzeti Liga 2020/2021 Clausura  Honduras> Nemzeti Liga 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
01:00 Igazi Spanyolország - Élettartam 0: 0
Hongkong> Premier League 2020/2021  Hong Kong> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Déli körzet - Keleti SC -: -
Magyarország> NB I 2020/2021  Hungary> NB I 2020/2021>' határ = '0' />
19:00 Diósgyöri VTK - MTK Budapest -: -
Izland> Lengjubikarinn 2021> 2. csoport  Iceland>2. csoport Lengjubikarinn 2021> 2. csoport' határ = '0' />
19:00 Víkingur Reykjavík - Reykjavíkig -: -
Izland> Lengjubikarinn 2021> 3. csoport  Iceland>3. csoport Lengjubikarinn 2021> 3. csoport' határ = '0' />
19:00 UMF Stjarnan - Keflavík ÍF -: -
20:00 ÍA Akranes - Te IF -: -
Izland> Lengjubikarinn 2021> 4. csoport  Iceland>4. csoport Lengjubikarinn 2021> 4. csoport' határ = '0' />
20:00 Fjölnir Reykjavík - Széles pillanat -: -
India> Indian Super League 2020/2021 Playoffs> Elődöntők  India>Elődöntők Indian Super League 2020/2021 rájátszás> Elődöntők' border = '0' />
14:00 FC Goa - Mumbai City FC -: -
India> I-liga 2020/2021. Utolsó forduló  India> I-Liga 2020/2021 utolsó fordulója>' border = '0' />
08:30 Igazi Kasmír - Churchill testvérek 0: 0
10:35 Mohammedan SC - TRAU FC -: -
13:30 Punjab FC - Gokulam Kerala -: -
Irak> Szuperliga 2020/2021  Iraq> Szuperliga 2020/2021>' border = '0' />
10:45 Al Sinaat Al Kahrabaiya - Al Quwa Al Jawiya -: -
11:00 Al Kahraba - Al Minaa -: -
11:00 Amanat Bagdad - Al Naft -: -
11:00 Erbil SC - Al Qasim SC -: -
11:00 Naft Al Basra - Al Hudood -: -
13:00 Al shorta - Az Ön FC-je -: -
15:15 Al Najaf - Al Samawa -: -
Kazahsztán> Superkubok 2021> 3 td hely  Kazakhstan>3td hely Superkubok 2021> 3td hely' border = '0' />
09:00 Shakter Karaganda - FK Kairat -: -
Koszovó> Szuperliga 2020/2021  Kosovo> Superliga 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Besa Peja - KF Trepça -: -
12:00 KF Balkans - FK Drenica -: -
Kuvait> Premier League 2020/2021 bajnokság  Kuwait> Premier League 2020/2021 bajnokság>' border = '0' />
14:00 Al Fahaheel - Kazma SC -: -
14:00 Al Arabi SC - Al Salmiya SC -: -
16:50 Al Száhel - Al Nasr SC -: -
Litvánia> A Lyga 2021  Lithuania> A Lyga 2021>' határ = '0' />
FK Žalgiris - FK lovagok resch.
16:00 Kaunas Žalgiris - FK Banga Gargždai -: -
Malajzia> Szuperliga 2021  Malaysia> Super League 2021>' border = '0' />
13:00 Johor Darul Ta’zim - Kedah Darul Aman -: -
Mexikó> Első osztály 2020/2021 Clausura  Mexico> Első osztály 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
01:00 Club Necaxa - CF Pachuca 2: 2 (1: 1)
03:00 Pumas UNAM - Santos Laguna 1: 0 (0: 0)
Mexikó> Expansion League 2020/2021 Clausura  Mexico> Expansion League 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
23:00 Club Celaya - Tlaxcala prérifarkasai -: -
Mexikó> Premier de Ascenso 2020/2021 A csoport  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 A csoport>' border = '0' />
22:00 Atlétikai San Luis II - Mazorqueros -: -
Mexikó> Premier de Ascenso 2020/2021 B csoport  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 B csoport>' border = '0' />
18:00 Gunboats Marina - Cafessa Jalisco -: -
este 9:00 Inter strand - Sport Dongu -: -
Mexikó> Női Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura  Mexico> Women Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
22:00 Club Necaxa - Puebla FC -: -
Mexikó> U20 alaperők 2020/2021  Mexico> U20 alaperők 2020/2021. Zárás>' border = '0' />
15:00 Puebla FC - UANL Tigres -: -
16:00 Sportos San Luis - Deportivo Toluca -: -
Mexikó> U17-es alaperők 2020/2021  Mexico> U17 alaperők 2020/2021. Zárás>' border = '0' />
17:45 Puebla FC - UANL Tigres -: -
18:00 Sportos San Luis - Deportivo Toluca -: -
Hollandia> Eredivisie 2020/2021  Netherlands> Eredivisie 2020/2021>' border = '0' />
19:00 FC Emmen - Sparta Rotterdam -: -
Hollandia> Eerste Divisie 2020/2021  Netherlands> Első osztály 2020/2021>' határ = '0' />
17:45 Helmond Sport - NEC Nijmegen -: -
17:45 FC Utrecht (J) - MVV -: -
20:00 TOP minket - Menj előre Sasok -: -
20:00 SC Cambuur - SC Telstar -: -
Hollandia> Women Eredivisie 2020/2021  Netherlands> Women Eredivisie 2020/2021>' border = '0' />
18:30 SBV Excelsior - vv Alkmaar -: -
18:30 AFC Ajax - sc Heerenveen -: -
18:30 ADO Den Haag - FC Twente -: -
Észak-Írország> Premier League 2020/2021  Northern Ireland> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
19:30 Carrick Rangers - Glentoran Belfast -: -
Panama> Panamai Liga 2021 nyitás  Panama> Panamai Liga 2021 Apertura>' border = '0' />
22:00 Herrera FC - Veraguas 2010 -: -
Paraguay> Első osztály 2021 Apertura  Paraguay> 2021. évi első osztály Apertura>' border = '0' />
21:15 River Plate - Guaireña FC -: -
23:30 Október 12., Itauguá - Szabadság -: -
Lengyelország> Ekstraklasa 2020/2021  Poland> Ekstraklasa 2020/2021>' border = '0' />
19:30 Wisla Krakkó - Gornik Zabrze -: -
Lengyelország> I Liga 2020/2021  Poland> I Liga 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Odra Opole - OKS Stomil Olsztyn -: -
16:00 Réz Legnica - GKS Bełchatów -: -
16:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz -: -
Portugália> Első Liga 2020/2021  Portugal> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
18:30 Paços de Ferreira - Nemzeti CD -: -
20:45 Sporting CP - CD Santa Clara -: -
Portugália> U23 Liga Revelation 2020/2021 selejtező bajnok  Portugal> U23 Revelation League 2020/2021 bajnok kvalifikáció>' border = '0' />
11:00 Leixões SC - FC Famalicão -: -
Portugália> U23 Liga Revelation 2020/2021 kupa kvalifikáció  Portugal> U23 Liga Revelation 2020/2021 kupa kvalifikáció>' border = '0' />
15:00 Portimonense SC - SL Benfica -: -
Románia> Liga 1 2020/2021  Romania> 2020/2021 1. bajnokság>' border = '0' />
15:30 Szepszis OSK - Chindia Targoviste -: -
18:30 FC Viitorul Constanța - Academica Clinceni -: -
Szaúd-Arábia> Premier League 2020/2021  Saudi Arabia> Premier League 2020/2021>' border = '0' />
13:10 Abha Klub - Al Fateh -: -
13:15 Al Ain - Al Faisaly -: -
15:20 Al Ettifaq - Al Nassr -: -
15:35 Al Shabab - Al Qadsiah -: -
17:35 Al Ittihad - Al Wehda -: -
17:35 Al Hilal - Al Ra’ed -: -
Skócia> 2020/2021 bajnokság  Scotland> 2020/2021 bajnokság>' border = '0' />
Raith Rovers - Dunfermline Athletic resch.
Dél-Afrika> Premier Soccer League 2020/2021  South Africa> Premier Soccer League 2020/2021>' border = '0' />
15:00 SuperSport United - TS Galaxy -: -
Spanyolország> Első osztály 2020/2021  Spain> Első osztály 2020/2021>' határ = '0' />
20:00 Valencia CF - Villarreal CF -: -
Spanyolország> Másodosztály: 2020/2021  Spain> Másodosztály 2020/2021.>' Határ = '0' />
20:00 Espanyol Barcelona - Igazi Oviedo -: -
Svájc> Challenge League 2020/2021  Switzerland> Challenge League 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FC Chiasso - FC Aarau -: -
18:00 FC Schaffhausen - Lausanne-Ouchy Stadion -: -
19:00 Szöcske Klub Zürich - FC Winterthur -: -
19:00 FC Wil 1900 - Neuchâtel Xamax FCS -: -
Törökország> 1. Lig 2020/2021  Turkey> 1. Lig 2020/2021>' határ = '0' />
16:00 İstanbulspor AŞ - Keçiörengücü -: -
Uruguay> 2020-as első osztály Clausura  Uruguay> Első osztály 2020 Clausura>' border = '0' />
23:00 Montevideo Wanderers - Montevideo városi nyomatéka -: -