FIFA> U15-es barátságos mérkőzések 2018> május | U15 barátságos mérkőzések 2018> május' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
10:00 | Costa Rica | - | Észak-Macedónia | 2: 3 | |
10:01 | UA Emirates | - | Románia | 1: 2 | |
10:02 | Oroszország | - | Norvégia | 2: 4 | |
10:03 | Horvátország | - | Cseh Köztársaság | 2: 4 | |
10:04 | Ausztria | - | Mexikó | 6: 5 (1: 1, 2: 2, 2: 2) pso | |
10:05 | Olaszország | - | Anglia | 5: 6 pso | |
10:06 | Japán | - | HASZNÁLATOK | 1: 2 | |
15:00 | Szlovénia | - | Portugália | 2: 1 | |
UEFA> Bajnokok Ligája 2017/2018> elődöntők | Bajnokok Ligája 2017/2018> Elődöntők' border = '0' /> | ||||
19:45 | Real Madrid | - | a Bayern München | 2: 2 (1: 1) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> 1. csoport | Copa Libertadores 2018> 1. csoport' határ = '0' /> | ||||
23:15 | Grêmio Porto Alegre | - | Cerro Porteño | 5: 0 (2: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> 6. csoport | Copa Libertadores 2018> 6. csoport' border = '0' /> | ||||
23:15 | Igazi Garcilaso | - | Diákok | 0: 0 (0: 0) | |
AFC> AFC Kupa 2018> D csoport | AFC Kupa 2018> D csoport' határ = '0' /> | ||||
14:00 | Ahal FK | - | FC Istiklol | 0: 1 (0: 0) | |
Argentína> Első osztály 2017/2018 | 2017/2018-as első osztály>' border = '0' /> | ||||
01:15 | Bahía Blanca Olümposz | - | Tigris | 1: 5 (0: 3) | |
Örményország> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Ararat | - | Gandzasar Kapan | 1: 6 | |
Ausztria> Regionalliga Ost 2017/2018 | Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
FC Stadlau | - | Először a Vienna FC | törölve. | ||
13:00 | SV Schwechat | - | SC / ESV Parndorf | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | FC Admira Wacker (A) | - | SV Horn | 0: 3 (0: 1) | |
13:00 | Ausztria Bécs (A) | - | FCM Traiskirchen | 3: 0 (0: 0) | |
17:30 | Bécsi sportklub | - | FC Karabakh Wien | 2: 4 (2: 2) | |
17:30 | SC Neusiedl / Lásd 1919 | - | FC Marchfeld Mannsdorf | 2: 2 (2: 1) | |
17:30 | ASK Ebreichsdorf | - | Rapid Wien (A) | 4: 1 (3: 0) | |
Ausztria> Regionalliga 2017/2018 közepe | Regionalliga 2017/2018 közepe>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SC Weiz | - | SV Lafnitz | 1: 5 (1: 2) | |
Brazília> Serie A 2018 | Série A 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Amerika - MG | - | Victoria - BA | 2: 1 (2: 0) | |
Brazília> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Criciuma - SC | - | CSA - AL | 1: 3 (0: 1) | |
20:00 | Boa Esporte - MG | - | Ifjúság - RS | 1: 2 (0: 0) | |
20:30 | Brazil de Pelotas - RS | - | Figueirense - SC | 1: 0 (1: 0) | |
20:30 | Londrina - PR | - | Erő | 1: 1 (1: 1) | |
Kína> Kupa 2018> 16. forduló | Kupa 2018> 16 forduló' border = '0' /> | ||||
12:35 | Tianjin Quanjian FC | - | Jianggs Suning | 7: 8 (0: 0, 2: 2, 2: 2) pso | |
Ecuador> Serie A 2018 első szakasz | Serie A 2018 első szakasz>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Emelec | - | Aucas | 1: 0 (0: 0) | |
El Salvador> Az első osztály 2017/2018-as Clausura rájátszása> Negyeddöntők | Primera División 2017/2018 Clausura rájátszás> Negyeddöntők' border = '0' /> | ||||
22:30 | Városi Limeño | - | Santa Tecla FC | 1: 1 (1: 1) | |
22:30 | Bátor | - | TE TESZED | 1: 1 (0: 0) | |
Anglia> League One 2017/2018 | League One 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Bradford City | - | Walsall FC | 1: 1 (1: 1) | |
19:45 | Doncaster Rovers | - | AFC Wimbledon | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | Scunthorpe United | - | Plymouth Argyle | 2: 0 (1: 0) | |
Anglia> Második liga 2017/2018 | Második Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Chesterfield FC | - | Newport megye | 1: 0 (0: 0) | |
Anglia> U23 Premier League Div. 2 2017/2018-as rájátszás> Elődöntők | |||||
19:00 | Aston Villa U23 | - | Az FC U23 olvasása | 4: 3 (0: 0) | |
Észtország> Bajnokok Ligája 2018 | Bajnokok Ligája 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | JK Tammeka | - | FC Kuressaare | 1: 2 (0: 2) | |
14:00 | JK Trans Narva | - | FCI Levadia | 1: 1 (0: 0) | |
Georgia> Erovnuli Liga 2018 | Erovnuli Liga 2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Zion Kórház | - | Chikhura Sachkhere | 0: 2 (0: 2) | |
15:30 | FC Saburtalo | - | FC Samtredia | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | Kolkheti Poti | - | Torpedo Kutaisi | 1: 1 (0: 1) | |
Németország> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Lueneburg SK Hansa | - | Fekete-fehér Rehden | 2: 2 (0: 2) | |
14:00 | VfV Hildesheim | - | SV Drochtersen / Assel | 1: 2 (0: 1) | |
14:00 | VfB Oldenburg | - | Részvétel Flensburg 08 | 2: 2 (1: 1) | |
12:00 | Hannover 96 II | - | SV Eutin 08 | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | Altona 93 | - | Germania Egestorf / Langreder | 3: 1 (0: 1) | |
Németország> Regionalliga West 2017/2018 | Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SC Wiedenbrück | - | Bonner SC | 2: 1 (2: 0) | |
13:00 | SV Rödinghausen | - | TuS Erndtebrück | 3: 0 (1: 0) | |
Németország> Regionalliga Bayern 2017/2018 | Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SpVgg Felső-Frankónia Bayreuth | - | VfR Garching | 2: 3 (0: 2) | |
13:00 | FV Illertissen | - | TSV 1860 Rosenheim | 3: 2 (3: 0) | |
13:00 | VfB Eichstätt | - | FC Memmingen | 2: 2 (1: 1) | |
Németország> Bayernliga Süd 2017/2018 | Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | TSV Kornburg | - | FC Ismaning | 2: 5 (1: 3) | |
16:30 | TuS Holzkirchen | - | 1. FC Sonthofen | 2: 4 (0: 1) | |
13:00 | SpVgg Hankofen-Hailing | - | SV Pullach | 1: 5 (1: 3) | |
Németország> Bréma Liga 2017/2018 | Bréma Liga 2017/2018.' 'Border =' 0 '/> | ||||
14:00 | TSV Grolland | - | LTS Bremerhaven | 1: 7 (0: 2) | |
Németország> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | 1. FC Wunstorf | - | Atlas Delmenhorst | 3: 3 (2: 0) | |
14:00 | Heeslinger SC | - | Arminia Hannover | 4: 0 (1: 0) | |
14:00 | MTV Gifhorn | - | BV Cloppenburg | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | SSV Vorsfelde | - | TuS Sulingen | 2: 3 (2: 1) | |
13:00 | SC Spelle-Venhaus | - | U.S.I. Lupo-Martini | 3: 2 (1: 0) | |
14:00 | MTV Eintracht Celle | - | TuS Bersenbrück | 4: 2 (3: 1) | |
Németország> Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018 | Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Karlsruher SC II | - | FC 08 Villingen | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | SV Oberachern | - | FSV 08 Bissingen | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | 1. Vö. Pforzheim | - | FC-Astoria Walldorf II | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | SGV Freiberg | - | FV Ravensburg | 3: 1 (1: 0) | |
14:00 | TSG Balingen | - | Bahlinger SC | 4: 0 (2: 0) | |
14:00 | Goeppinger SV | - | TSG 62/09 Weinheim | 6: 2 (1: 0) | |
14:30 | SV Sandhausen II | - | TSG Backnang | 5: 1 (2: 1) | |
16:00 | Neckarsulm Sport Unió | - | SV Spielberg | 2: 2 (1: 1) | |
Németország> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Buchholz 08 | - | TuS Osdorf | 2: 2 (2: 2) | |
Németország> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018 | Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC Mecklenburg Schwerin | - | 1. FC Frankfurt (Oder) | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Malchower SV 90 | - | FC Strausberg | 0: 2 (0: 1) | |
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | FC Anker Wismar | 0: 2 (0: 1) | |
Németország> Oberliga NOFV-Süd 2017/2018 | Oberliga NOFV-Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. FC Lok Stendal | - | VfL 96-os terem | 0: 3 (0: 1) | |
13:00 | FC egység Rudolstadt | - | Union Sandersdorf | 4: 1 (1: 0) | |
13:00 | Askania Bernburg | - | FSV Barleben | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | FC Eilenburg | - | BSG Wismut Gera | 1: 3 (0: 0) | |
13:00 | SV 1899 Merseburg | - | VFC Plauen | 3: 6 (1: 2) | |
13:00 | FC Carl Zeiss Jena II | - | Inter Lipcse | 1: 2 (0: 2) | |
Németország> Schleswig-Holstein Liga 2017/2018 | Schleswig-Holstein Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Lägerdorf | - | SV halálmező | 4: 4 (3: 2) | |
13:00 | Heider SV | - | TSB Flensburg | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | TSV Wankendorf | - | Részvételi arány Flensburg 08 II | 1: 4 (1: 2) | |
13:00 | SV Eichede | - | SV Friesland 03 | 6: 0 (1: 0) | |
Németország> Youth B Bundesliga South / Southwest 2017/2018 | Youth B Bundesliga South / Southwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | 1. FC Heidenheim 1846 | - | SpVgg Unterhaching | 0: 1 (0: 1) | |
Hongkong> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
07:30 | Hong Kong Rangers FC | - | Keleti SC | 0: 5 (0: 2) | |
10:30 | Yuen Long FC | - | Hongkongi Pegasus FC | 3: 3 (1: 0) | |
Izland> Bikar 2018> 3. forduló | Bikar 2018> 3. Kerek' határ = '0' /> | ||||
13:30 | ÍB Vestmannaeyja | - | UMF Einherji | 4: 2 | |
14:00 | Sandgerði megpróbálja | - | Víkingur Reykjavík | 0: 2 | |
15:00 | Visszafelé sül el | - | KR Reykjavík | 1: 7 | |
15:00 | Haukar Hafnarfjörður | - | KA Akureyri | 1: 2 | |
15:00 | Kári | - | HA Höttur | 5: 2 | |
15:00 | Ureór Akureyri | - | HK Kópavogur | 3: 2 | |
öt órakor | Hamar | - | Víkingur Ólafsvík | 3: 5 | |
öt órakor | Willow Park | - | UMF Grindavík | 2: 4 | |
öt órakor | ÍR Reykjavík | - | FH Hafnarfjörður | 0: 5 | |
öt órakor | Leiknir Reykjavík | - | Széles pillanat | 1: 3 | |
öt órakor | UMF Stjarnan | - | Fylkir Reykjavík | 2: 1 | |
öt órakor | ÍF Völsungur | - | Reykjavíkig | 1: 2 aet | |
18:00 | JT Grand | - | Fjölnir Reykjavík | 1: 3 | |
18:00 | Valur Reykjavík | - | Keflavík ÍF | 2: 0 | |
Olaszország> Serie B 2017/2018 | Serie B 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | USA Avellino | - | AS Citadel | 0: 2 (0: 0) | |
14:00 | Virtus Entella | - | Ascoli Picchio FC | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | Pescara Calcio | - | AC Cesena | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Carpi FC | - | Empoli FC | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Brescia Calcio | - | Frosinone Football | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | Amerikai kremonai | - | Novara Football | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | Foggia foci | - | Spice Football | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | Parma Calcio 1913 | - | Ternana Calcio | 2: 0 (2: 0) | |
14:00 | Pro Vercelli | - | Venezia FC | 0: 2 (0: 1) | |
öt órakor | AC Perugia Calcio | - | USA Salernitana 1919 | 1: 1 (0: 1) | |
Malajzia> Szuperliga 2018 | Super League 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Terengganu FC | - | Pahang FA | 1: 3 (0: 1) | |
14:00 | Kedah FA | - | Negeri Sembilan FA | 3: 3 (3: 1) | |
Hollandia> Rájátszás Eredivisie 2017/2018 kiesés> 1. forduló | Rájátszás Eredivisie 2017/2018 kiesés> 1. forduló' border = '0' /> | ||||
17:30 | MVV | - | Almere City FC | 1: 3 (1: 1) | |
19:45 | FC Dordrecht | - | SC Cambuur | 1: 4 (0: 1) | |
Norvégia> Cupen 2018> 2. forduló | Cupen 2018> 2. forduló' border = '0' /> | ||||
öt órakor | Orkla FK | - | Ranheim IL | 1: 3 (0: 2) | |
öt órakor | Grorud IL | - | Vålerenga IF | 0: 1 (0: 1) | |
öt órakor | Kongsvinger IL | - | Raufoss IL | 4: 2 (1: 2) | |
Norvégia> Nők Toppserien 2018 | Women Top Series 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Stabæk FK | - | Avaldsnes IL | 4: 2 (3: 1) | |
Skócia> 2017/2018-as rájátszás Premiership> 1. forduló | 2017/2018-as rájátszás Premiership> 1.' Kör = '0' /> forduló | ||||
19:45 | Dunfermline Athletic | - | Dundee United | 0: 0 (0: 0) | |
Skócia> 2017/2018-as rájátszás Kettes liga> 1. forduló | Rájátszás 2017/2018. Második bajnokság> 1. forduló' határ = '0' /> | ||||
19:45 | Spartans FC | - | Cove Rangers | 2: 1 (0: 0) | |
Skócia> 2017/2018-as rájátszás, az 1. liga> Elődöntők | Rájátszás 2017/2018. Bajnokság> Elődöntők' border = '0' /> | ||||
19:45 | Stenhousemuir FC | - | Queen's Park FC | 1: 1 (1: 0) | |
Szlovákia> Slovensky Pohar 2017/2018> Döntő | Slovensky Pohar 2017/2018> Végső' határ = '0' /> | ||||
16:25 | Slovan Bratislava | - | MFK Ružomberok | 3: 1 (1: 0) | |
Svédország> Superettan 2018 | Superettan 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Halmstads BK | - | Falkenbergs FF | 1: 1 (1: 0) | |
14:00 | Norrby IF | - | Jönköpings Södra IF | 1: 2 (0: 1) | |
Svédország> Division 1 Södra 2018 | Division 1 Södra 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Karlskrona | - | Tvååkers IF | 1: 3 | |
16:00 | Én Oddevold | - | Skövde AIK | 1: 0 | |
USA> USL Championship 2018 | USL bajnokság 2018>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Real Monarchs SLC | - | Las Vegas Lights FC | 0: 0 (0: 0) | |
Venezuela> Első osztály 2018 Apertura | Első osztály 2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Deportivo Táchira | - | Caracas FC | 0: 3 (0: 2) |