Bajnokok Ligája 2018/2019 »Ütemezés



Bajnokok Ligája 2018/2019 menetrend: Itt megtalálja az összes mérkőzést az áttekintésben



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1959/1960 1958/1959 1957/1958 1956/1957 1955/1956


A csoport
2018.09.18 20:00 AS Monaco - Atletico Madrid 1: 2 (1: 2)
20:00 Club Brugge KV - Borussia Dortmund 0: 1 (0: 0)
2018.03.10 20:00 Borussia Dortmund - AS Monaco 3: 0 (0: 0)
20:00 Atletico Madrid - Club Brugge KV 3: 1 (1: 1)
2018.10.24 17:55 Club Brugge KV - AS Monaco 1: 1 (1: 1)
20:00 Borussia Dortmund - Atletico Madrid 4: 0 (1: 0)
2018.06.06 17:55 AS Monaco - Club Brugge KV 0: 4 (0: 3)
20:00 Atletico Madrid - Borussia Dortmund 2: 0 (1: 0)
2018.11.28 17:55 Atletico Madrid - AS Monaco 2: 0 (2: 0)
20:00 Borussia Dortmund - Club Brugge KV 0: 0 (0: 0)
2018.12.11 20:00 AS Monaco - Borussia Dortmund 0: 2 (0: 1)
20:00 Club Brugge KV - Atletico Madrid 0: 0 (0: 0)
B csoport
2018.09.18 17:55 FC Barcelona - PSV Eindhoven 4: 0 (1: 0)
17:55 Inter - Tottenham Hotspur 2: 1 (0: 0)
2018.03.10 20:00 Tottenham Hotspur - FC Barcelona 2: 4 (0: 2)
20:00 PSV Eindhoven - Inter 1: 2 (1: 1)
2018.10.24 17:55 PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur 2: 2 (1: 1)
20:00 FC Barcelona - Inter 2: 0 (1: 0)
2018.06.06 20:00 Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven 2: 1 (0: 1)
20:00 Inter - FC Barcelona 1: 1 (0: 0)
2018.11.28 20:00 PSV Eindhoven - FC Barcelona 1: 2 (0: 0)
20:00 Tottenham Hotspur - Inter 1: 0 (0: 0)
2018.12.11 20:00 FC Barcelona - Tottenham Hotspur 1: 1 (1: 0)
20:00 Inter - PSV Eindhoven 1: 1 (0: 1)
C csoport
2018.09.18 20:00 Liverpool FC - Paris Saint German 3: 2 (2: 1)
20:00 Vörös csillag - SSC Napoli 0: 0 (0: 0)
2018.03.10 17:55 Paris Saint German - Vörös csillag 6: 1 (4: 0)
20:00 SSC Napoli - Liverpool FC 1: 0 (0: 0)
2018.10.24 20:00 Paris Saint German - SSC Napoli 2: 2 (0: 1)
20:00 Liverpool FC - Vörös csillag 4: 0 (2: 0)
2018.06.06 17:55 Vörös csillag - Liverpool FC 2: 0 (2: 0)
20:00 SSC Napoli - Paris Saint German 1: 1 (0: 1)
2018.11.28 20:00 Paris Saint German - Liverpool FC 2: 1 (2: 1)
20:00 SSC Napoli - Vörös csillag 3: 1 (2: 0)
2018.12.11 20:00 Liverpool FC - SSC Napoli 1: 0 (1: 0)
20:00 Vörös csillag - Paris Saint German 1: 4 (0: 2)
D csoport
2018.09.18 20:00 FC Schalke 04 - FC Porto 1: 1 (0: 0)
20:00 Galatasaray - Lokomotiv Moszkva 3: 0 (1: 0)
2018.03.10 17:55 Lokomotiv Moszkva - FC Schalke 04 0: 1 (0: 0)
20:00 FC Porto - Galatasaray 1: 0 (0: 0)
2018.10.24 20:00 Lokomotiv Moszkva - FC Porto 1: 3 (1: 2)
20:00 Galatasaray - FC Schalke 04 0: 0 (0: 0)
2018.06.06 20:00 FC Porto - Lokomotiv Moszkva 4: 1 (2: 0)
20:00 FC Schalke 04 - Galatasaray 2: 0 (1: 0)
2018.11.28 17:55 Lokomotiv Moszkva - Galatasaray 2: 0 (1: 0)
20:00 FC Porto - FC Schalke 04 3: 1 (0: 0)
2018.12.11 17:55 FC Schalke 04 - Lokomotiv Moszkva 1: 0 (0: 0)
17:55 Galatasaray - FC Porto 2: 3 (1: 2)
E csoport
2018.09.19 17:55 AFC Ajax - AEK Athen 3: 0 (0: 0)
20:00 SL Benfica - a Bayern München 0: 2 (0: 1)
2018.02.02 20:00 a Bayern München - AFC Ajax 1: 1 (1: 1)
20:00 AEK Athen - SL Benfica 2: 3 (0: 2)
2018.10.23 17:55 AEK Athen - a Bayern München 0: 2 (0: 0)
20:00 AFC Ajax - SL Benfica 1: 0 (0: 0)
2018.11.11 20:00 SL Benfica - AFC Ajax 1: 1 (1: 0)
20:00 a Bayern München - AEK Athen 2: 0 (1: 0)
2018.11.27 17:55 AEK Athen - AFC Ajax 0: 2 (0: 0)
20:00 a Bayern München - SL Benfica 5: 1 (3: 0)
2018.12.12 20:00 AFC Ajax - a Bayern München 3: 3 (0: 1)
20:00 SL Benfica - AEK Athen 1: 0 (0: 0)
F csoport
2018.09.19 17:55 Sahtar Donyeck - 1899 Hoffenheim 2: 2 (1: 2)
20:00 Manchester város - Olimpiai lyon 1: 2 (0: 2)
2018.02.02 17:55 1899 Hoffenheim - Manchester város 1: 2 (1: 1)
20:00 Olimpiai lyon - Sahtar Donyeck 2: 2 (0: 1)
2018.10.23 20:00 Sahtar Donyeck - Manchester város 0: 3 (0: 2)
20:00 1899 Hoffenheim - Olimpiai lyon 3: 3 (1: 1)
2018.11.11 20:00 Manchester város - Sahtar Donyeck 6: 0 (2: 0)
20:00 Olimpiai lyon - 1899 Hoffenheim 2: 2 (2: 0)
2018.11.27 20:00 Olimpiai lyon - Manchester város 2: 2 (0: 0)
20:00 1899 Hoffenheim - Sahtar Donyeck 2: 3 (2: 2)
2018.12.12 20:00 Sahtar Donyeck - Olimpiai lyon 1: 1 (1: 0)
20:00 Manchester város - 1899 Hoffenheim 2: 1 (1: 1)
G csoport
2018.09.19 20:00 Real Madrid - AS Roma 3: 0 (1: 0)
20:00 Viktoria Plzeň - CSKA Moskva 2: 2 (2: 0)
2018.02.02 20:00 CSKA Moskva - Real Madrid 1: 0 (1: 0)
20:00 AS Roma - Viktoria Plzeň 5: 0 (2: 0)
2018.10.23 20:00 AS Roma - CSKA Moskva 3: 0 (2: 0)
20:00 Real Madrid - Viktoria Plzeň 2: 1 (1: 0)
2018.11.11 17:55 CSKA Moskva - AS Roma 1: 2 (0: 1)
20:00 Viktoria Plzeň - Real Madrid 0: 5 (0: 4)
2018.11.27 17:55 CSKA Moskva - Viktoria Plzeň 1: 2 (1: 0)
20:00 AS Roma - Real Madrid 0: 2 (0: 0)
2018.12.12 17:55 Real Madrid - CSKA Moskva 0: 3 (0: 2)
17:55 Viktoria Plzeň - AS Roma 2: 1 (0: 0)
H csoport
2018.09.19 20:00 Valencia CF - Juventus 0: 2 (0: 1)
20:00 BSC Fiatal fiúk - Manchester United 0: 3 (0: 2)
2018.02.02 17:55 Juventus - BSC Fiatal fiúk 3: 0 (2: 0)
20:00 Manchester United - Valencia CF 0: 0 (0: 0)
2018.10.23 17:55 BSC Fiatal fiúk - Valencia CF 1: 1 (0: 1)
20:00 Manchester United - Juventus 0: 1 (0: 1)
2018.11.11 17:55 Valencia CF - BSC Fiatal fiúk 3: 1 (2: 1)
20:00 Juventus - Manchester United 1: 2 (0: 0)
2018.11.27 20:00 Juventus - Valencia CF 1: 0 (0: 0)
20:00 Manchester United - BSC Fiatal fiúk 1: 0 (0: 0)
2018.12.12 20:00 Valencia CF - Manchester United 2: 1 (1: 0)
20:00 BSC Fiatal fiúk - Juventus 2: 1 (1: 0)
16. forduló
2019.12.02 20:00 Manchester United - Paris Saint German 0: 2 (0: 0)
20:00 AS Roma - FC Porto 2: 1 (0: 0)
2019.02.13 20:00 Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 3: 0 (0: 0)
20:00 AFC Ajax - Real Madrid 1: 2 (0: 0)
2019.02.19 20:00 Olimpiai lyon - FC Barcelona 0: 0 (0: 0)
20:00 Liverpool FC - a Bayern München 0: 0 (0: 0)
2019.02.20 20:00 FC Schalke 04 - Manchester város 2: 3 (2: 1)
20:00 Atletico Madrid - Juventus 2: 0 (0: 0)
2019.05.05 20:00 Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur 0: 1 (0: 0)
20:00 Real Madrid - AFC Ajax 1: 4 (0: 2)
2019.06.06 20:00 Paris Saint German - Manchester United 1: 3 (1: 2)
20:00 FC Porto - AS Roma 3: 1 (1: 1, 2: 1) aet
2019.12.12 20:00 Manchester város - FC Schalke 04 7: 0 (3: 0)
20:00 Juventus - Atletico Madrid 3: 0 (1: 0)
2019.03.13 20:00 FC Barcelona - Olimpiai lyon 5: 1 (2: 0)
20:00 a Bayern München - Liverpool FC 1: 3 (1: 1)
Negyeddöntők
2019.04.04 20:00 Liverpool FC - FC Porto 2: 0 (2: 0)
20:00 Tottenham Hotspur - Manchester város 1: 0 (0: 0)
2019.04.10 20:00 AFC Ajax - Juventus 1: 1 (0: 1)
20:00 Manchester United - FC Barcelona 0: 1 (0: 1)
2019.04.16 20:00 Juventus - AFC Ajax 1: 2 (1: 1)
20:00 FC Barcelona - Manchester United 3: 0 (2: 0)
2019.04.17 20:00 FC Porto - Liverpool FC 1: 4 (0: 1)
20:00 Manchester város - Tottenham Hotspur 4: 3 (3: 2)
Elődöntők
2019.04.30 20:00 Tottenham Hotspur - AFC Ajax 0: 1 (0: 1)
2019.01.05 20:00 FC Barcelona - Liverpool FC 3: 0 (1: 0)
2019.05.05 20:00 Liverpool FC - FC Barcelona 4: 0 (1: 0)
2019.08.05 20:00 AFC Ajax - Tottenham Hotspur 2: 3 (2: 0)
Végső
2019.01.01 20:00 Tottenham Hotspur - Liverpool FC 0: 2 (0: 1)