Cadiz CF 21/06/2021 SD Eibar
Cadiz CF 17:30 Óra SD Eibar
2021.01.31 18:33

Suarez duplája a Cadiznál 10 pontot ad az Atleticónak

Luis Suarez 10 pontos pontot küldött az Atletico Madridnak a La Liga csúcsán vasárnap, szenzációs szabadrúgást, majd büntetést szerezve a Cadiz elleni lüktető 4-2-es győzelem mellett .... több ' 20.01.01 19:09

Negredo a 10 fős Alaves felett győzelemre vezeti Cadiz-t

Alvaro Negredo segített a Cadiznak az első győzelem megszerzésében öt meccsen vasárnap, amikor 3-1-re legyőzte a 10 fős Alavest .... több ' 2020.12.06 00:17

A Barca „óriási lépést tesz hátra”, de Zidane-nek szabad helye van

Lionel Messi, a Barcelona a negyedik Liga-vereséget szenvedte el, amikor szombaton 2-1-re alulmaradtak a Cadiz ellen, míg a Real Madrid október óta első bajnoki győzelmével enyhítette Zinedine Zidane nyomását .... több ' 20.10.20 23:12

A Barcelona, ​​a Real Madrid egyaránt veszít a Clasico előtt

A Real Madrid és a Barcelona egy vereség következtében a jövő hétvégén indul a Clasicóba, miután a La Liga két bajnoki kedvencét megbüntették a szombati laza teljesítményért .... több ' 10.17.2020 22:11

'Nincs mentség' - mondja Zidane, miután a Real Madridot megverte Cadiz

Zinedine Zidane szombaton a félidőben négy cserét hajtott végre, de nem tudta életre kelteni a Real Madridot, mivel csapata 1–0-s vereségre csúszott az újonnan feljutott Cadiz által La Ligában, a francia edző ragaszkodott hozzá, hogy „nincs mentség”. .. több ' Cádiz CF diavetítése
Pr. Osztály 21. Kerek 2021.01.31 H Atletico Madrid Atletico Madrid 2: 4 (1: 2)
Pr. Osztály 22. Kerek 02/07/2021 NAK NEK Valódi társadalom Valódi társadalom 1: 4 (0: 2)
Pr. Osztály 23. Kerek 2021.02.15 H Atlétikai Bilbao Atlétikai Bilbao 0: 4 (0: 3)
Pr. Osztály 24. Kerek 21/21/2021 NAK NEK FC Barcelona FC Barcelona 1: 1 (0: 1)
Pr. Osztály 25. Kerek 2021.02.28 H Igazi Betis Igazi Betis 0: 1 (0: 0)